آخرین اخبار

پربیننده ها

14. شهريور 1398 - 14:15   |   کد مطلب: 36406
با پذیرش استعفای ششهردار تویسرکان، احسان پیری سرپرست شهرداری تویسرکان شد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ ظهر امروز در نشست شورای شهر تویسرکان مسئله استعفای شهردار و یک عضو شورای این مورد بررسی قرار گرفت.

ابهاماتی برای این استعفا وجود دارد، اما در حال حاضر آنچه که تعیین تکلیف شد موافقت شورای شهر تویسرکان با استعفای شهردار بود.

برگزاری  این جلسه که از قبل دستور کار آن مبنی بر بررسی استعفای واصل شده شهردار و برخی از اعضای شورای شهر، به اطلاع اعضا رسیده بود.
در نهایت استعفای کاظم گمار از سمت شهرداری و همچنین سید امرالله میرزاجانی از عضویت در شورای اسلامی شهر مورد موافقت قرار گرفت .
در این جلسه احسان پیری که پیش از این عهد دار مسئولیت مدیر عاملی سازمان تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی تویسرکان بود به عنوان سرپرست شهرداری تویسرکان معرفی شد.

به گزارش رودآور؛ به طور طبیعی در هر گروهی اختلاف سلیقه ها وجود دارد اما نباید این اختلاف سلیقه ها منجر به حواشی شود تا اصل و هدف گروه را به انحراف بکشاند.

شورای شهر تویسرکان از همان ابتدا با کش و قوس های فراوانی حتی در برگزاری جلسات روبرو بود و طبق شنیده ها حاشیه ها بر متن کار اثرگذارتر از همیشه.به نظر این حواشی زمینه ساز استعفا شده است.

هنوز علت اصلی استعفای شهردار مشخص نشده است.اما به زودی ماجرای اصلی در گفت و گو با مسئول ارشد دولت در تویسرکان در این سایت منتشر می شود.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان