آخرین اخبار

پربیننده ها

14. شهريور 1398 - 17:37   |   کد مطلب: 36408
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تویسرکان خبر داد
برگزاری همایش شیرخوارگان در20 منطقه از شهرستان تویسرکان
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تویسرکان از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی همزمان با نخستین جمعه ماه محرم در 20 منطقه از شهرستان خبر داد.

«حجت الاسلام علی کاروند» در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ با تسلیت به مناسب ایام شهادت سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، گفت: فردا همزمان با سراسر کشور و در نخستین جمعه از ماه محرم، همایش شیرخوراگان حسینی در 20 نقطه از شهرستان تویسرکان برگزار می شود.

وی اظهار کرد: این همایش ها در سالن دو هزار نفری الغدیر، مسجد جامعه سرابی، مسجد ابوالفضل(ع) سرابی، هیئت عاشورائیان دروازه، هیئت قائم آل محد(عج)، فاطمیه، هیئت قمر بنی هاشم(ع)، بیت العباس(ع)،  و هیئت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تویسرکان با بیان اینکه همایش شیرخوارگان حسینی در دو شهر فرسفج و سرکان هم برگزار می شود، افزود: همچنین این همایش در روستاهای اشترمل، لامیان، جیجانکوه، ولاشجرد، فریازان، شأن آباد و باباپیرعلی هم برگزار می شود.

حجت الاسلام کاروند با بیان اینکه داغ شهادت 6 ماهه در صحرای کربلا، دل هر انسان آزاده ای را عمیقاً به درد می آورد، تصریح کرد: چگونه می توان یک انسان اینقدر به مرحله ای از پستی و حقارت برسد که دست به جنایتی هولناک همچون به شهادت رساندن یک نوزاد 6 ماهه بزند.

وی در ادامه با بیان اینکه کودک کشی بخشی از ذات پلید جنایتکاران است و چیزی نشان نمی دهد جزء قساوت قلب آنان را، عنوان کرد: امروز کودک کشی را به همان شکل ما در یمن و فلسطین توسط آل سعود و صهیونییت جنایتکار مشاهده می کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تویسرکان تأکید کرد: حال بر ما فرض است تا با تأسی از سرور آزادگان جهان در برابر ظالمان زمانه بایستیم و اجازه ندهیم که کودکان مظلوم یمنی و فلسطینی قتل و عام شوند.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان