آخرین اخبار

پربیننده ها

4. مهر 1398 - 6:29   |   کد مطلب: 36631
با پیگیری های مستمر مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس بالاخره پس از سال ها انتظار، پای دختران دانشجو هم به دانشکده فنی این شهرستان باز شد.

به گزارش خبرنگار رودآور، روز گذشته سوم مهر ماه ۹۸ پذیرش دانشجوی دختر با آزمون در دو رشته صنایع و کامپیوتر در دانشکده فنی و مهندسی تویسرکان عملیاتی شد و همچنین پذیرش دانشجوی دختر بدون آزمون در رشته صنایع غذایی در هفته آینده انجام می شود.

البته تویسرکانی ها و دانشجویان استان همدان این مطلب را یکم مرداد ماه با عنوان یک خبر خوش از مفتح نماینده مردم تویسرکان شنیده بودند که "بالاخره پس از سال ها برای جذب دانشجوی دختر در هر سه رشته دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان موافقت شد."

این دانشکده که به عنوان یکی از دانشکده های اقماری دانشگاه بو علی سینا محسوب می شود، فعالیت خود را از مهر 89 با پذیرش ۳۰ دانشجو آن هم تنها در یک رشته مهندسی صنایع آغاز کرده بود که در سال های پس از 89، هم تعداد دانشجویان و هم تعداد رشته های تحصیلی به آن افزوده شد.

گفته می شود آغاز ساخت ساختمان این دانشکده در حدود 13 سال پیش توسط خیر نیک اندیش حاج ناصر بحری اصفهانی با زیربنای 11 هزار  مترمربع بوده است.

این دانشکده در حال حاضر در حدود 500 دانشجو دارد.

زنگنه 

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان