آخرین اخبار

پربیننده ها

21. مهر 1398 - 11:54   |   کد مطلب: 36713
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به پیشرفت 91 درصدی پروژه سد نعمت‌آباد گفت: به طور قطع سال آینده پروژه سد نعمت‌آباد افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

منصور ستوده پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه‌های شهرستان اسدآباد اظهار کرد: 26 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام سد نعمت‌آباد اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه چند روز پیش تخصیص این اعتبار نیز ابلاغ شده است گفت: امیدواریم با پیمانکار موجود و سایر پیمانکاران این پروژه هر چه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به پیشرفت 91 درصدی پروژه سد نعمت‌آباد یادآور شد: این میزان اعتبار برای تکمیل پروژه کافی بوده و به طور قطع سال آینده پروژه سد نعمت‌آباد افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه دشت اسدآباد جزو دشت‌هایی است که افت منابع زیرزمینی داشته و عمده‌ترین مصرف‌کننده آب بخش کشاورزی است خاطرنشان کرد: با وجود کمبود منابع آب زیرزمینی در شهرستان سعی کردیم که آب مصارف گلخانه‌ها را که جزو سند راهبردی استان هستند، تامین کنیم.

ستوده ادامه داد: نصب کنتورهای هوشمند از اولویت‌های ماست و خوشبختانه با همکاری تمام دستگاه‌های ذیربط در شهرستان اسدآباد، تاکنون 668 دستگاه کنتور هوشمند نصب شده است که اسدآباد پیشرو این اقدام در بین شهرستان‌های دیگر بوده است.

وی با بیان اینکه امسال  7.5 میلیارد تومان اعتبار خسارت ناشی از سیل برای رودخانه‌ها و تاسیسات آبی استان مصوب شده است گفت: در زمینه تامین آب شرب شهری و روستایی شهرستان اسدآباد نیز هر موردی که از طرف آب و فاضلاب به این شرکت معرفی شود، اقدامات صدور مجوز و بهره‌برداری، سریع انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان