آخرین اخبار

پربیننده ها

22. مهر 1398 - 14:02   |   کد مطلب: 36719
رییس‌کل دادگستری همدان گفت: در صورت بی توجهی نامزدها و جریان‌های حامی آنها به باید و نبایدهای انتخابات، به طور حتم مطابق مقررات و بدون اغماض با آنها برخورد می‌شود.

محمدرضا عدالتخواه روز دوشنبه در نخستین نشست اعضای ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی همدان اظهار داشت: نقش انتخابات در مشارکت دادن افراد جامعه در تعیین سرنوشت خود و اعلام پشتیبانی از کلیت نظام، با آمدن به پای صندوق های رأی بسیار حائز اهمیت است.

وی اظهار داشت: قوه قضائیه به عنوان امانت دار مردم بدون کوچک ترین گرایش و جانب داری از جناح ها، افراد و گروه های فعال اجتماعی و سیاسی، فقط بر اساس قانون و با استفاده از تمام ظرفیت خود، در تعامل با سایر مجموعه های نظارتی و اجرایی، فعالیت های نامزد های احتمالی را در انتخابات پیش رو رصد می کند.

رییس کل دادگستری همدان ادامه داد: مجموعه قضایی همدان با اولویت قرار دادن اصل پیشگیری از بروز تخلف و جرائم، تلاش می کند فضایی سالم، پُر نشاط و به دور از هرگونه التهاب و قانون شکنی را حاکم سازد و در صورت بی توجهی نامزدها و جریان های حامی آنها، مطابق مقررات با متخلفان برخورد می کند.

عدالتخواه بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تمامی بایدها و نبایدهای قانون برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در یک مجموعه تدوین شد و با برگزاری نشست های توجیهی برای نامزدها و مسئولان ستادهای تبلیغاتی، اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت می گیرد.

وی افزود: همچنین با استفاده از ظرفیت صدا و سیمای مرکز استان تمامی اقشار مردم همدان با قوانین و مقررات انتخابات آشنا می شوند.

استان همدان با یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن جمعیت دارای ۹ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
منبع:ایرنا
انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان