آخرین اخبار

پربیننده ها

5. آذر 1398 - 12:19   |   کد مطلب: 36885
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه ملت ما با روحیه بسیجی، در جنگ سیاسی ـ امنیتی استکبار را عقب راند، گفت: به طور قطع ترویج تفکر بسیجی، سبب ایجاد چنین روحیه مقاومتی شده است.

به گزارش رودآور؛ «حجت الاسلام حسین علیی» ظهر امروز در تجمع بزرگ بسیجیان تویسرکانی، با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: این بسیجیان همیشه سلحشور هستند که در لحظه لحظه های سخت انقلاب  پا در رکاب ولایت لبیک گویان برای خدمت رسانی به میدان عمل آمده اند.

وی با اشاره به مسئله اغتشاش در هفته گذشته به بهانه گران شدن بنزین در برخی از نقاط کشورمان، اظهار کرد: صف مردم از اغتشاشگران جداست، آشوب طلبان با ضربه زدن به اموال عمومی و بیت المال از جمله به آتش کشیدن مغازه های مردم و حمله با تبر به عابربانک ها و دیگر اموال، نقش مزدوران داخلی را برای سرمداران امریکایی خود بازی می کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان افزود: اما همگان مشاهده کردند که فتنه توسط شیربچه های بسیجی در 48 ساعت خاموش شد و ما از دستگاه قضائی می خواهیم با آشوب طلبان که از اعتراضات مسالمت آمیز مردمی سوءاستفاده کردند برخورد قاطعانه ای داشته باشد.

حجت الاسلام  علیی همچنین عنوان کرد: استکبار جهانی و در رأس آن امریکا با اصل اسلامیت و اعتقادات انقلاب اسلامی مشکل دارد و دشمنی آن ریشه ای است، به گونه ای که هیچ گاه دست از خباثت های خود بر نمی دارد.

وی تصریح کرد: در این شرایط، اگر ملت ما هوشیار نباشد زیر لگدهای دشمن از خواب بیدار می شود، به همین دلیل است که مردم بصیر ما همیشه صف خود را از صف اغتشاشگران جدا می کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان با تأکید بر اینکه ملت ما در جنگ های سخت، امنیتی و نیابتی به راه انداخته از سوی دشمنان نظام همیشه پیروزمندانه عمل کرده است، عنوان کرد: به طور قطع ترویج تفکر بسیجی، سبب ایجاد چنین روحیه مقاومتی شده است و امیدواریم با نهادینه شدن تفکر اقتصاد مقاومتی هم در جنگ اقتصادی غیورمردانه پیروز میدان شویم.

علیی ادامه داد: این تفکر بسیجی، شجره طیبه و گل سرسبدی است که زمینه ظهور ولی عصر(عج) را می تواند فراهم سازد، چرا که ملت ما با همین روحیه همبستگی در انقلاب پیروز شد، نظام و حکومت اسلامی برپا کرد و به به یاری خدا جامعه و تمدن اسلامی را هم محقق می کند.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما