آخرین اخبار

پربیننده ها

13. آذر 1398 - 7:23   |   کد مطلب: 36970
آموزش و پرورش قلقرود در تصمیمی دیرهنگام مدارس این منطقه را طبق آخرین اخبار واصله ساعت 6:56 تعطیل کرد!، آن هم در شرایطی که تعدادی از معلمان و دانش آموزان در مسیر حرکت به سمت مدارس بودند.

به گزارش خبرنگار رودآور، آموزش و پرورش تویسرکان حوالی ساعت 24 شب گذشته اعلام کرد که امروز چهارشنبه 13 اذرماه مراکز پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول و همچنین در روستاها هر سه مقطع در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل شد.

در این بین بسیاری از دانش آموزان و یا حتی معلمان منطقه قلقرود با تماس با خبرنگار رودآور از تعطیلی مدارس این منطقه هم پرس و جو کردند، که متأسفانه تا ساعت 6 و 56 دقیقه صبح امروز هیچ گونه خبری مبنی بر تعطیلی مدارس قلقلرود اعلام نشد.

دقیقاً در این ساعت بود که از طریق پیامکی مطلع شدیم مدارس ابتدایی منطقه قلقلرود امروز چهارشنبه هم تعطیل شده است.

اعلام تعطیلی دیر هنگام مدارس سبب گلایه مندی تعدادی از مردم این منطقه شده است، چرا که یا تعدادی از معلمان و کادر اداره آموزش و پرورش قلقلرود در مسیر تویسرکان به این بخش و یا روستاهای آن بود، یا تعدادی از دانش آموزان در مسیرهای بین روستایی در حال تردد.

نوش دارو پس از مرگ سهراب چه فایده.امید است که مسئولان هر دو بخش تویسرکان اگر بنا به تعطیلی مدارس دارند زودتر اعلام کنند تا این گونه مشکلات به وجود نیاید.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما