آخرین اخبار

پربیننده ها

16. آذر 1398 - 16:24   |   کد مطلب: 37011
رئیس ماشین آلات و تجهیزات راهداری همدان:
۴۷ دستگاه از ماشین آلات راهداری همدان فرسوده است
رئیس ماشین آلات و تجهیزات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با اشاره به سن بالای ناوگان ماشین آلات گفت: ۴۷ دستگاه از ماشین آلات راهداری همدان فرسوده هستند.

به گزارش رودآور به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، آرش آزادی با بیان اینکه این فرسودگی، عملیات راهداری را با مشکل مواجه کرده است، اظهار داشت: هم اکنون میانگین سن ماشین آلات سنگین این اداره کل ۲۶ سال، نیمه سنگین ۲۷ سال و سبک ۲۵ سال است.

وی افزود: هم اکنون ۴۱۰ دستگاه ماشین آلات و تجهیزات، زیر نظر راهداری استان همدان وجود دارد که از این تعداد تنها ۳۶۳ دستگاه فعال و آماده به کار است.

آزادی ادامه داد: ۳۲ دستگاه از ماشین آلات این مجموعه نیز فرسوده و از رده خارج شده اند.

رئیس اداره ماشین آلات و تجهیزات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان در خصوص بازسازی ۱۸ دستگاه نیمه سنگین و سنگین این اداره کل ابراز داشت: ۸ دستگاه سنگین شامل بولدوزر، لودر و گریدر و ۱۰ دستگاه نیمه سنگین شامل کامیون، مایلر و کامیون بنز ۹۱۱ این اداره بازسازی شدند.

وی همچنین از افزوده شدن ۲ دستگاه سواری در سال جاری خبر داد و تأکید کرد: برای نگهداری و بازسازی این ماشین آلات سالیانه بیش از ۶۰ میلیارد ریال نیاز است.

آزادی اضافه کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود به نظر می رسد جایگزین کردن این ماشین آلات از نظر هزینه و بهره وری همکاران از مهمترین موضوعاتی است که باید به آن توجه شود.

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان