آخرین اخبار

پربیننده ها

20. آذر 1398 - 18:54   |   کد مطلب: 37050
مسئول مشارکت های مردمی مجمع خیرین سلامت همدان:
مردم همدان ۹۳۶ میلیون ریال به بیماران سخت‌درمان کمک کردند
مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت ۹۳۶ میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان همدان خبر داد.

به گزارش رودآور به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان، حمید شاکری‌صفت از برگزاری یکصد و هفتاد و ششمین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه پرونده ۱۱ بیمار بررسی شد.

وی با اشاره به مساعدت بلاعوض ۳۴۶ میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران افزود: ۲۱۰ میلیون ریال از سایر مراکز برای بیماران تخفیف گرفته شده است.

مسئول امور مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه ۳۸۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه در اختیار بیماران قرار می‌گیرد، عنوان کرد: در این جلسه تصویب شد یک بیمار زیرپوشش طرح سخاوت و یک بیمار نیز زیر پوشش طرح مهربانی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در مجموع ۹۳۶ میلیون ریال به بیماران سخت‌درمان مساعدت شد، گفت: بیماران گروه هدف مجمع خیرین سلامت همدان بیماران سخت‌درمان مبتلا به سرطان نیازمند بزرگسال، کودکان ناشنوا و کم‌شنوا، کودکان دارای بیماری قلبی، کودکان دارای اختلال رشد، کودکان دارای بیماری حاد چشمی و کودکان دارای شکاف لب و کام نیازمند هستند.

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما