آخرین اخبار

پربیننده ها

21. آذر 1398 - 0:01   |   کد مطلب: 37054
امام جمعه تویسرکان گفت: امروز یکی از مشکلات کشور، جوانان بیکار حتی تحصیل کرده های بیکار است، امام همین جوانان می توانند با آموختن تخصص های حرفه ای جانبی نه تنها خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند، بلکه با کارآفرینی برای دیگران هم اشتغالزایی داشته باشند.

به گزارش رودآور؛ عصر روز گذشته «حجت الاسلام مرتضی موحدی» مراسم گرامیداشت روز دانشجو با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای 16 آذر ، گفت: دانشجویان، شهدای دانشجو را الگوی خود قرار دهند، و در مسیر حق طلبی آرمان گرا باشند و محافظه کار.

وی علم و توانمندی را گمشده دانشجو دانست و  اظهار کرد: در این مسیر یک دانشجو می بایست به دنبال پیشرفت و ترقی باشد.

امام جمعه تویسرکان افزود: امروز یکی از مشکلات کشور، جوانان بیکار حتی تحصیل کرده های بیکار است، امام همین جوانان می توانند با آموختن تخصص های حرفه ای جانبی نه تنها خود را برای ورود به بازار کار آماده کنند، بلکه با کارآفرینی برای دیگران هم اشتغالزایی داشته باشند.

«مجتبی بابایی» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تویسرکان هم در این مراسم با استناد به سنخنان رهبری درخصوص دانشجو که فرمودند "دانشجو يك روشن فكرتمام عيار مسلمان است"، گفت: ترکیم دانشجو و دانشگاه بی تردید تکریم علم است و سرمایه گذاری در حوزه علم و دانش زمینه ساز پیشرفت و توسعه همه جانبه کشورمان می شود.

وی از اجرای طرح "تربیت دانشجوی کارآمد" در این واحد دانشگاهی خبر داد و اظهار کرد: در این طرح دانشجویان در کنار آموختن دروس، از اوقات فراغتشان بیشترین استفاده را می برند آن هم با آموختن و توانمند کردن خود با حضور در دوره های آموزشی فنی و حرفه ای که در این دانشگاه با همکاری مرکز فنی و حرفه ای برگزار می شود.

به گزارش رودآور؛ در این مراسم دانشجویان ورزشکاری مقام آور در مسابقات مختلف ورزشی مورد تثدیر قرار گرفتند.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما