آخرین اخبار

پربیننده ها

8. دى 1398 - 8:21   |   کد مطلب: 37204
فرمانده انتظامی تویسرکان با بیان اینکه در روزرهای اخیر بیش از یک کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است، گفت: همچنین مأموران نیروی انتظامی یک هزار و 316 قطعه مرغ زنده قاچاق را نیز کشف کردند.

«سرهنگ‌محمد معصومی» صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار رودآور از فعالیت های چند روز اخیر نیروی انتظامی تویسرکان در دستگیری قاچاقچیان و سارقان خبر داد و گفت: به منظور پاک سازی نقاط آلود شهرستان، در یک عملیات پلیسی، مأموران نیروی انتظامی شناسایی و دستگیری یک مواد فروش را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار کرد: پس از هماهنگی های لازم با مقام قضایی، متهم دستگیر و علاوه بر مقدار یک کیلو گرم گراس، ۸۵ سانت هروئین، ۳۳ عدد قرص مادون و دو گرم شیشه از خانه باغی او کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان همچنین با اعلام دستگیری دو سارق حرفه ای و سابقه دار از کشف ۱۴ فقره سرقت توسط آنان خبر داد و افزود: در این زمینه مالخری که اموال مسروقه را هم خریداری می کرده، شناسایی شده و به زودی او نیز دستگیر می شود.

سرهنگ معصومی در ادامه با بیان اینکه در روزهای گذشته یک هزار و ۳۱۶ قطعه مرغ زنده قاچاق به وزن سه هزار و ۲۰۰ کیلوگرم کشف و ضبط شده است، عنوان کرد: ارزش ریالی این مرغ های قاچاق کشف شده ۳۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
زنگنه
انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه‌ها

نیروی انتظامی خسته نباشید درود بر جنانب معصومی و کلیه همکاران علی الخصوص جناب سروان بهنام نوری

دیدگاه شما