آخرین اخبار

پربیننده ها

24. دى 1398 - 13:32   |   کد مطلب: 37343
امام جمعه تویسرکان با تأکید بر اینکه مزین شدن بیمارستان جدید این شهرستان به نام شهید سلیمانی تنها یک ادای دین است، گفت: 40 سال خدمات صادقانه و مخلصانه سیدالشهدای مقاومت بر کسی پوشیده نیست و این گونه نامگذاری ها بسترساز افتخار و مباهات برای ما است.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ پس از اعلام پیام های متعدد و قدردانی های مکرر مردم شهید پرور تویسرکان از امام جمعه و دیگر مسئولان این شهرستان به دلیل نامگذاری بیمارستان جدید به نام سردار دل ها  شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به گفت و گو با امام جمعه تویسرکان نشستیم تا از چگونگی مصوب شدن این مهم مطلع شویم.

در این باره «حجت الاسلام مرتضی موحدی» امام جمعه تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛ گفت: نامگذاری امکان عمومی مهم از میادین و بلوارهای بزرگ گرفته تا امکانی همچون بیمارستان ها، مدارس و کتابخانه ها به اسم بزرگان و اسطوره های ملی هر کشوری، امری طبیعی است.

وی اظهار کرد: این کمترین کاری است که می توان برای الگوسازی و قدردانی از خدمات خالصانه افرادی همچون شهید سلیمانی در تویسرکان همچون سایر نقاط کشور انجام داد.

امام جمعه تویسرکان افزود: برای بیمارستان جدید این شهرستان سابق بر این نام هایی پیشنهاد شده بود، اما با توجه به شهادت سردار بزرگ اسلام، شهید سلیمانی  استقبال بی نظیر عموم مردم از مراسم های گرامیداشت آن شهید بزرگوار و درخواست های مکرر تصمیم بر آن شد، نام بیمارستان مزین به اسم سیدالشهدای مقاومت شود.

حجت الاسلام موحدی تصریح کرد: در آن جلسه همه مسئولان با اکثریت قاطع مصوب کردند که نام بیمارستان جدید تویسرکان به نام شهید سلیمانی، این اسطوره جهانی ثبت شود.

وی تأکید کرد: 40 سال خدمات صادقانه و مخلصانه پاسدار اسلام، شهید بزرگ جبهه مقاومت بر کسی پوشیده نیست و این گونه نامگذاری ها بسترساز افتخار و مباهات برای ما است تا چنین نام بزرگی در شهرستانمان بدرخشد.

به گزارش رودآور؛ علاوه بر مصوب و مزین شدن نام بیمارستان جدید تویسرکان به نام نامی بزرگ سردار جبهه مقاومت شهید سلیمانی، نام یک بلوار و یک مدرسه در شهرستان هم با این عنوان، نامگذاری شده است.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان