آخرین اخبار

11. بهمن 1398 - 13:09   |   کد مطلب: 37499
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه دهه مبارک فجر جلوه ای از پیروزی حق و نابودی طاغوت است، خواستار برگزاری مراسم های این دهه همچون جشن های نیمه شعبان شد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ «حجت الاسلام مرتضی موحدی» در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی امام خمینی تویسرکان با گرامیداشت ایام فجر پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: از آنجا که دهه مبارک فجر نشانگر و جلوه ای از نابودی طاغوت است، می طلب تا مراسم های این دهه، همچون جشن های نیمه شعبان به صورت خودجوش و مردمی در اوج برگزار شود.

وی در ادامه به ایستادگی ملت های آزادیخواه از جمله ایران اسلامی در برابر کفار و استکبار جهانی اشاره و اظهار کرد: عزتمندی، اقتدازر و نصرت الهی نتیجه این ایستادگی است.

خطیب نماز جمعه تویسرکان افزود: همه جهان شاهد بودند که پس از شکار پهباد جاسوی امریکا و نابودی پایگاه نظامی آن جنایتکاران در عین الاسد و عدم اعلام کشته ها، دشمن راه عقب نشینی را در پیش گرفت.

حجت الاسلام موحدی تصریح کرد: اینکه امریکای جنایتکار به خود جرأت ترور سردار شهید حاح قاسم سلیمانی را داد به دلیل توهم اغتشاش ساختگی در عراق، لبنان وایران بود، چرا که آن خبیث های روزگار تصور می کردند اعتراض های بنزینی در ایران یعنی عدم حمایت مردم از نظام.

وی عنوان کرد: این در حالی است که جوش و خروش مردم در تشییع پیکر شهید سلیمانی و مراسم های یادبود سیدالشهدای مقاومت در کشورهای منطقه، تمام نقشه های و توهمات دشمنان را نقش بر آب کرد و سیلی محکمی بر آنان زد.

امام جمعه تویسرکان ادامه داد: با این وجود و در اوضاع و شرایطی که امریکا از رویارویی با ملت ما در اضطراب و نگرانی است، برخی غرب زده ها حرف از مذاکره با قاتلان شهید سلیمانی می زنند.

حجت الاسلام موحدی با بیان اینکه این غرب زده ها فراموش کرده اند که امام خمینی(ره) فرمودند " اگر امریکا لا اله الا الله هم بگوید ما قبول نداریم چرا که فریب است"، تصریح کرد: به فرموده امام راحل(ره)امریکا دشمن درجه یک مردم محروم ومستضعفین جهان است، چرا که آن بزرگوار خوب می دانست که این گرگ صفتان برای سیطره برجهان از هیچ جنایتی دریغ نمی کنند.

زنگنه 

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان