آخرین اخبار

پربیننده ها

25. بهمن 1398 - 13:13   |   کد مطلب: 37601
امام جمعه تویسرکان از دستگاه ها و مراجع قضائی خواست در برخورد با هر گونه تخلف انتخاباتی با اقتدار، استوار و در لحظه در میدان عمل کنند.

به گزارش رودآور؛ «حجت الاسلام مرتضی موحدی» در خطبه های عبادی ـ سیاسی نماز جمعه این هفته تویسرکان گفت: جمهوری اسلامی ایران، پایه های حکومت اسلامی خود را از صفر آغاز کرد، آن هم در شرایطی که باقی مانده های رژیم منحوس و فاسد پهلوی با حمایت مستکبرین جهان به دنبال ناامنی علیه ملت ما بودند.

وی اظهار کرد: قبل از انقلاب شرایط نابسامانی بر ایران تحمیل شده بود، از یک طرف عقب افتادگی شرم آور در علم و سیاست گریبان گیر ایران بود و از طرفی دیگر معنویت دینی و اسلامی ملت ما در خطر.

خطیب نماز جمعه تویسرکان با بیان اینکه شاه خائن وابسته به امریکا، خود را برتر می دانست، افزود: در کتاب "دخترم فرح" که بخشی از خاطرات مادر فرح همسر شاه است، آمده که؛  "شاه می گفت این مردم قادر به انجام هیچ چیز نیستند مثل گوسفندان می مانند."

حجت الاسلام موحدی در ادامه به برگزاری انتخابات در اسفند سال جاری اشاره و تصریح کرد: برگزاری انتخابات نعمتی الهی و فرصت مغتنمی برای مردم است، نعمتی که به برکت انقلاب برای ملت ما به وجود آمده و بی تردید عدم حضور در این صحنه از انقلاب نه تنها فرصت سوزی است بلکه کفران نعمت محسوب می شود.
وی رأی ندادن را پاک کردن صورت مسئله و عملی از روی ناتوانی دانست و عنوان کرد: کاندیداها و حامیان آنان تمام همت خود را بگمارند تا در فردای انتخابات علل ناکامی و عدم جلب آراء مردم برای خود را به پای مسئولان نگذارند.
امام جمعه تویسرکان از دستگاه ها و مراجع قضائی خواست در برخورد با هر گونه تخلف انتخاباتی با اقتدار، استوار و در لحظه در میدان عمل کنند.
حجت الاسلام موحدی همچنین با تأکید بر اینکه امام جمعه و نهاد امامت جمعه شهرستان حتی هرگز در پشت پرده هم از هیچ نامزدی حمایت نکرده و نمی کند، گفت: بی تردید مجریان و ناظران نیز با تمام توان و تلاش خود از سلامت انتخابات صیانت کرده و حافظ حقوق مردم هستند.

زنگنه 

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما