آخرین اخبار

پربیننده ها

8. خرداد 1399 - 1:03   |   کد مطلب: 38349
مرحله سازه ای بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان تا آخر خرداد به اتمام می رسد

به گزارش رودآور, مرحله سازه ای بیمارستان سردار شهید قاسیم سلیمانی تویسرکان تا پایان خردادماه امسال به اتمام می رسد.

بهره برداری از بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان تا کنون چندین بار به تعویق افتاد و قرار بود رئیس جمهوری شخصاً در هفته دولت در آیین بهره برداری از این بیمارستان حضور پیدا کند

سفر رئیس جمهوری به تویسرکان از مهرماه سال 98 چندین بار به تعویق افتاد و اواخر آذرماه سال 98 نیز قرار بود وزیر بهداشت برای بررسی مقدمات افتتاح به تویسرکان سفر کند که به دلیل بارش سنگین برف این سفر انجام نشد

در آذرماه رئیس اورژانس کشور به نیابت از وزیر بهداشت از بیمارستان شهید سلیمانی بازدید و ابراز امیدوداری کرد که این بیمارستان در دهه فجر 98 به بهره برداری برسد

پس از برگزاری انتخابات و پیش آمدن واقعه شیوع ویروس کرونا، مسوولان حوزه بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی فهرستی از بیمارستان هایی که به بهره برداری می رسند اعلام کردند که نام بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان در آنها نبود.

 بلافاصله نسبت به این موضوع اعتراض خودم را عنوان کردم تا روند تکمیل و بهره برداری از بیمارستان شهید سلیمانی تویسرکان فراموش نشود.

وی افزود: در هفته اول ماه رمضان امسال نیز جلسه ای با معلون وزیر بهداشت و معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد و 20 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل لین بیمارستان اختصاص داده شد.
 با بیان اینکه اکنون بیمارستان شهید سلیمانی آماده بهره برداری است متذکر شد: قدری شاهد طول دادن برخی کارها از سوی پیمانکار هستیم تا بتواند مطالبات خود را وصول کند.

 پس از جلسه با معاونان وزیر راه و شهرسازی و وزیر بهداشت مقرر شد که پیمانکار بیمارستان شهید سلیمانی، پایان خردادماه این طرح را به صورت نهایی تحویل دهد.

روند تجهیز درمانی این بیمارستان به موازات پیشبرد امور سازه ای انجام شده و مدت کوتاهی پس از پایان خردادماه، این بیمارستان آماده پذیرش بیمار می شود.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما