آخرین اخبار

پربیننده ها

8. تير 1399 - 21:04   |   کد مطلب: 38493
نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز مجدد قیمت طلا و سکه در بازار روند صعودی داشت.

 

به گزارش رودآور؛ محمد کشتی آرای نائب رئیس دوم  اتحادیه طلا و جواهر  در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به آخرین وضعیت بازار طلا، گفت: امروز مجدد قیمت طلا و سکه روند صعودی داشت و شاهد افزایش قیمت شدید در این بازار بودیم.

نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر بیان کرد: نرخ دلار این روز‌ها روند افزایشی دارد و همین عامل به شدت در قیمت طلا و سکه تاثیر می‌گذارد. 

کشتی آرای بیان کرد: داد و ستد‌ها روال عادی را دارد، اما به دلیل این نوسانات میزان آن رو به کاهش است و اگر قیمت‌ها به یک ثبات برسد شاهد افزایش داد و ستد‌ها خواهیم بود. بحث صادرات طلا این روز‌ها مطرح است که اگر قیمت‌ها به یک ثبات برسد تولیدکنندگان در این حوزه بیشتر فعال خواهند شد و شاهد افزایش صادرات خواهیم بود.

نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به قیمت اونس طلا، گفت: امروز قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۷۷۲ دلار بود. سکه طرح قدیم ۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۴ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، سکه یک گرمی یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

کشتی آرای بیان کرد: هر مثقال طلا ۱۷ عیار، ۳ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۸۶۰ هزار تومان معامله شد. این روز‌ها همچنان شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه هستیم، اما مشخص نیست که در هفته آینده وضعیت خرید و فروش طلا چطور باشد.

نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر بیان کرد: بازار طلا اگر داد و ستد داشته باشد کاهش قیمت خواهد داشت.

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان