آخرین اخبار

پربیننده ها

30. آبان 1399 - 10:23   |   کد مطلب: 39068
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان عنوان کرد
استفاده پلیس از تجهیزات الکترونیکی دربرخورد با پلاک‌های غیر بومی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: پلیس راهور همدان از تجهیزات الکترونیکی برای برخورد با تردد پلاک‌های غیر بومی استفاده خواهد کرد.

به گزارش رودآور به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ علی فکری گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و جلوگیری از ترددهایی که از قبل ممنوع اعلام شده، ممنوعیت‌های تردد در استان همدان اعمال می‌شود و خودروهای دارای پلاک بومی حق خروج از شهر و خودروهای دارای پلاک غیر بومی حق ورود به شهرهای استان را نخواهند داشت.

فکری گفت: اعمال محدودیت‌ها در سه مبدا ورودی تقاطع بابک، پل غدیر (سه راهی فرهنگیان) و بلوار سید جمال الدین اسدآبادی اجرایی می‌شود.

وی افزود: با توجه به دستورالعمل واصله از ابتدای شروع طرح و از اول اذرماه نسبت به محدود کردن ورود و خروج‌های خودروها در مبادی ورودی، عوامل پلیس راهور با خودروهای غیر مجاز با توجه به قرمز بودن وضعیت شهر همدان برخورد شده و این خودروها مبلغ ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهند شد.

فکری ادامه داد: ممنوعیت‌های موجود به صورت ۲۴ ساعته بوده و در تمام ساعات شبانه روز و تا پایان اعلام طرح که منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا است این طرح با قوت اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: پلیس راهور از تجهیزات الکترونیکی برای برخورد با پلاک‌های غیر بومی استفاده خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور استان اظهار کرد: این طرح به صورت شهر به شهر بوده و ورود سایر پلاک‌های شهرستان‌های همدان امکان تردد در داخل شهر همدان و بالعکس را نخواهند داشت.

فکری افزود: تردد خودروهای باری، عمومی و مسافربری بلامانع خواهد بود.

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان