آخرین اخبار

پربیننده ها

7. فروردين 1400 - 11:00   |   کد مطلب: 39673
رئیس کل دادگستری استان همدان با بیان اینکه مدیریتی صحیح و انقلابی می تواند کشور را از موانع اقتصادی عبور دهد، گفت: امیدواریم با شروع به کار دولتی جوان، انقلابی و عدالتخواه مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه مرتفع شود.

به گزارش رودآور؛ «محمدرضا عدالتخواه» صبح امروز در جلسه شورای معاونین دادگستری کل استان همدان با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، حلول فصل بهار و آغاز سال 1400 هجری خورشیدی، از مجاهدت های خالصانه قضات و کارکنان این دستگاه در سال گذشته قدردانی کرد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» گفت: رهبر انقلاب بر اساس اولویت ها و ضرورت های کشور، هر ساله عنوان مربوطه را اعلام می کنند و در سالیان اخیر با توجه به وضع موجود محوریت عناوین مطرح شده با موضوع اقتصاد و تولید بوده است.

رئیس کل دادگستری استان همدان افزود: نامگذاری سال جدید نیز مرتبط با مسئله بسیار مهم اقتصادی و تبیین راه های اساسی از جمله پشتیبانی و حمایت از تولید و رفع موانع موجود بر سر راه تولیدکنندگان است.

عدالتخواه در ادامه با اشاره به شاخصه های تعیین شده در منویات اخیر راهبر فرزانه انقلاب درخصوص ویژگی های انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400، عنوان کرد: رتبه اقتصادی کشور در مقایسه با سایر کشورهای جهان و شکست سیاست تحریم حداکثری علیه ایران اسلامی نشان داد ایران و انقلاب اسلامی ظرفیت عبور از موانع را دارد که نیازمند مدیریتی صحیح و انقلابی است.

وی ابراز امیدواری کرد با شروع به کار دولتی جوان، انقلابی و عدالتخواه مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه مرتفع شود و مردم شریف ایران اسلامی آن گونه که شایستگی آن را دارند از مواهب و نعمات زندگی برخوردار شده و گرفتار مشکلات معیشتی نشوند.

به گزارش رودآور؛ جلسه شورای معاونین دادگستری کل استان همدان امروز و در نخستین شنبه کاری برگزار شد.در این جلسه از آنجا که دستگاه قضایی همدان برنامه محور است و در این زمینه نیز مورد تقدیر حجت الاسلام اژه ای معاون اول قوه قضایی قرار گرفته است، آمار پرونده های ورودی، مختومه و مانده دادگستری استان در  سال 1399 بررسی و برنامه تنظیمی برای سال 1400 هر یک از حوزه های قضائی دادگستری استان نیز اعلام شد، تا با تبادل نظر در این باره پس از تصویب برای اجراء به واحدهای قضائی استان ابلاغ شود.

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان