آخرین اخبار

29. آبان 1401 - 15:08   |   کد مطلب: 40551
 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان همدان با علائم تنفسی مشکوک و قطعی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱۱ نفر است.

به گزارش رودآور؛ «علیرضا توقیری» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ۲۰ بیمار بستری مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان شناسایی شدند و شمار بیماران بستری در بیمارستان‌های این استان به ۱۵۷ نفر رسیده است.

وی افزود: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در این استان در ۲۴ ساعت گذشته صفر بود و شمار متوفیان کرونا در این استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به سه هزار و ۴۱۴ نفر رسید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان ادامه داد: در حال حاضر شمار بیماران مبتلا به کرونا که در بخش مراقبت های ویژه «آی. سی. یو» مراکز درمانی این استان بستری هستند نیز به هفت نفر رسیده است.

به گفته توقیری، مجموع بیماران کرونایی شناسایی شده در استان همدان از ابتدای شیوع ویروس تاکنون ۱۴۹ هزار و ۸۷۰ نفر بوده است.

وی درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا نیز گفت: تاکنون سه میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۸۹ دُز واکسن کرونا (نوبت اول، دوم و یادآور) برای جامعه هدف در استان همدان تزریق شده است.

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان