پیغام خطا

  • Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.
  • Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.

آخرین اخبار

پربیننده ها

5. ارديبهشت 1393 - 14:48   |   کد مطلب: 12904
امام جمعه تویسرکان گفت: شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس نشان داد که امدادهای غیبی پشتوانه های محکم جمهوری اسلامی ایران هستند.

به گزارش رودآور حجت الاسلام مرتضی موحدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تویسرکان با اشاره به پنجم اردیبهشت سالروز حمله نظامی آمریکا به طبس اظهار کرد: در شرایطی که در اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 58 به فکری کسی نمی رسید که آمریکا از طریق صحرای طبس به ایران حمله کند، امدادهای غیبی خداوند از نظام حمایت کرد و تنها ذلت و خواری برای آمریکا باقی ماند.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که فرمودند این مانور احمقانه کارتر در بیابان طبس به امر خدای قادر شکست خورد، تصریح کرد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران شکست آمریکا در صحرای طبس را نتیجه امدادهای غیبی خداوند دانستند و بارها نیز بر این موضوع تأکید داشتند که شن ها، باد و طوفان مأمور خدا بودند.

خطیب نماز جمعه تویسرکان افزود: مسئله طبس نشان داد که قدرت تقوا و ایمان بر تجهیزات پیشرفته نظامی آمریکا برتری دارد، و نقشه شوم آمریکا را که ماه ها برای آن برنامه ریزی کرده بودند در چند ساعت به هم زد.

حجت الاسلام موحدی با تأکید بر اینکه مردم ایران مردمی خداجوی و ولایتمدار هستند، ابراز کرد: اگر ملتی تقوا پیشه کرده و با خدا باشد و صلاح امور را به خدا واگذارد خداوند از راه هایی به آن ملت کمک و یاری می رساند که به فکر هیچ جنبنده ای خطور نخواهد کرد.

وی در ادامه به مضرات سیگار و دخانیات در خانواده ها اشاره کرد و افزور: سیگار و دخانیات پیش درآمدی برای مواد مخدر است و همان گونه که مضرات مواد مخدر در جامعه تبیین می شود باید درباره مضرات سیگار نیز بسیار گفته شود تا جوانان به استفاده از روی نیاورند.

امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه ضرورت دارد که خانواده ها تفریحات فرزندان خود را کنترل کنند، عنوان کرد: اگر دلمان به حال پسران و دختران جوان می سوزد باید با فراهم کردن شرایط روحی و تبیین مضرات سیگار و قلیان از به دام افتادن فرزاندمان در حوزه سیگار و قلیان جلوگیری کنیم.

حجت الاسلام موحدی تأکید کرد: خانواده و مراکز فرهنگی، آموزشی و اجتماعی مسئله دوری از سیگار و قیلان را می توانند از نظر فرهنگی و راه هایی همچون موعظه و نصیحت به آحاد جامعه به ویژه جوانان بیاموزند.

ایمیل: roodavar1@gmail.com                 سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱  

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان