آخرین اخبار

9. ارديبهشت 1393 - 20:42   |   کد مطلب: 13040
نمایمده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۵۰ سهمیه ویژه برای پوشش کارگران ساختمانی در تویسرکان خبر داد.

به گزارش رودآور محمدمهدی مفتح، اظهار کرد: با توجه به نیاز منطقه و کمبود ظرفیت در پوشش بیمه های ساختمانی، ۱۵۰ سهمیه ویژه برای پوشش کارگران ساختمانی در تویسرکان اختصاص پیدا کرد.

وی تصریح کرد: رشد روز افزون ساخت واحدهای تولیدی و صنعتی و نیز ساخت و سازها در سطح شهرستان تویسرکان، توجه و اهمیت به وضعیت رفاهی و معیشتی کارگران و تلاشگران در این حوزه همواره مورد توجه بنده و همکاران بوده است و از مهم ترین خدمات قابل عرضه و حقوق مطرح این عزیزان، قرار گرفتن در زیر چتر حمایتی بیمه های ساختمانی است.

نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت افزود: متأسفانه بر اساس گزارش های دریافتی شاهد روند کند پذیرش و حمایت از این قشر زحمتکش بودیم که رسیدگی به این موضوع بیشتر اهمیت پیدا کرد.

مفتح ابراز کرد: در جلسات صورت گرفته با وزیر تعاون، رفاه و امور اجتماعی و نیز مدیرکل این حوزه در استان همدان، علاوه بر طرح موضوعات کلان این بخش در شهرستان و جذب بودجه های ملی برای توسعه اشتغال در این منطقه، جزئی ترین مسائل مربوط به عزیزان قشر کارگری نیز به هیچ وجه فراموش نشده و همواره مورد توجه واقع شده است.

وی افزود: با پیگیری های که انجام شد با توجیه کمبود ظرفیت در پذیرش بیمه های ساختمانی، موفق به اخذ ۱۵۰ سهمیه ویژه علاوه بر سهمیه موجود قبلی در پوشش بیمه ای کارگران ساختمانی شدیم که از این پس فعالان در این حوزه می توانند از این مزیت برخوردار شوند.

ایمیل: roodavar1@gmail.com                 سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱  

 

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان