آخرین اخبار

10. ارديبهشت 1393 - 13:11   |   کد مطلب: 13076
سرپرست تبلیغات اسلامی تویسرکان، هفته معلم را فرصتی مناسب برای قدرشناسی از سنگربانان عرصه تعلیم و تربیت دانست.

حجت‌الاسلام علی کاروند در گفت و گو با رودآور، با اشاره به اینکه هفته معلم فرصتی مناسب برای قدرشناسی از سنگربانان عرصه تعلیم و تربیت است، اظهار کرد: معلمان، عالمان، متفکران و اندیشمندان در چشمه سار فرهنگ و معنویت شربت گوارا و حیات بخش آگاهی، بیداری، علم و دین را بر کام تشنگان حقیقت می چشانند و گوهر جانشان را سیراب می سازند.

وی  در پیامی، یاد و خاطره بزرگ مرد علم، ایمان و عمل و بزرگ معلم اخلاق استاد شهید مرتضی مطهری(ره) را گرامی داشت و روز معلم را تبریک گفت.

سرپرست تبلیغات اسلامی تویسرکان  با تاکید بر این که هفته معلم فرصتی مناسب برای قدرشناسی از سنگربانان عرصه تعلیم و تربیت است، افزود: معلمان، عالمان، متفکران و اندیشمندان در چشمه سار فرهنگ و معنویت شربت گوارا و حیات بخش آگاهی، بیداری، علم و دین را بر کام تشنگان حقیقت می چشانند و گوهر جانشان را سیراب می سازند.

حجت‌الاسلام علی کاروند استاد شهید مرتضی مطهری را مصداق عینی و عملی چنین مردانی دانست و ابراز کرد: این معلم تاریخ مرکب قلم و خونش، دو عامل مهم توسعه علوم و افکار الهی و تقویت نهضت انقلاب اسلامی شد.

وی از تلاش و کوشش بی شائبه معلمان در حفظ جایگاه نظام مقدس اسلامی در عرصه تعلیم و تربیت سپاسگزاری و ابراز امیدواری کرد: با ایجاد فضای سالم همراه با امنیت و آرامش در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توفیق خدمتگذاری در عرصه تعلیم و تربیت و امنیت به مردم عزیز را داشته باشیم.

ایمیل: roodavar1@gmail.com                 سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱  

 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان