آخرین اخبار

پربیننده ها

18. خرداد 1397 - 12:21   |   کد مطلب: 34013
همزمان با روز جهانی قدس، فریاد مرگ بر اسرائیل مردم شهیدپرور و انقلابی تویسرکان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین، طنین انداز شد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ امروز آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان است، جمعه ای با درایت و تدبیر و به ویژه دور اندیشی امام راحل(ره) با عنوان روز قدس نامگذاری شد تا ملت های آزاده جهان به حمایت از مظلومان زمان متحد به پا خیزند.

و امروز همزمان با روز جهانی قدس، فریاد مرگ بر اسرائیل مردم شهیدپرور و انقلابی تویسرکان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین، طنین انداز شد.

امروز روز جهانی قدس است، روزی که برای اتحاد مسلمانان و در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین نامگذاری شده و به امید آزادی قدس شریف نامگذاری شده است.

امروز همه مردم حضور داشتند، قشرهای مختلف مردم با هر سلیقه و گرایش سیاسی، چرا که معتقد هستند قدس متعلق به جهان اسلام است و روزی فرا می رسد که آزاد می شود و جملگی اذعان دارند که نطفه اسرائیل در امریکا بسته شده است و باید این جنایتکاران جهانی از صفحه ورزگار محو شود.

امریکا شیطانی بزرگی است که در یک مسیر با صهیونیست حرکت می کند، شیطان بزرگ، شیطان است و به گفته قرآن اگر ما پیروزی می خواهیم باید شیطان را دشمن بدانیم و در این راه به طور عملی وارد میدان شویم.

مرگ بر امریکا و اسرائیل از محوری ترین و کلیدی ترین شعارهای روز قدس است، ریشه غده سرطانی اسرائیل توسط امریکا در منطقه کاشته شده است و خوشبختانه به گفته سران غاصب اسرائیلی روز قدس خار چشم اسرائیل شده است.

زنگنه

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان