آخرین اخبار

پربیننده ها

18. اسفند 1398 - 0:42   |   کد مطلب: 37821
این روزها همه دست به کار شده اند از مسئولان گرفته تا مردم، تا با همدلی به عنوان جهادگران سلامت استان همدان و با جدی گرفتن مسئله شیوع کرونا، این مهمان ناخوانده شب عید را از شهرشان بیرون کنند، مهمان ناخوانده ای که جز زحمت چیزی با خود به همراه ندارد.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ با شیوع کرونا ویروس جدید در بسیاری از نقاط کشور از جمله در تویسرکان مسئولان بر آن شدند تا با همت همگانی خودشان همراه با مردم به عنوان جهادگران سلامت از هر کوششی برای مهار شیوع این بیماری دریغ نکنند.

خواسته مردم از مسئولان در روزهای گذشته با توجه به پیامک های ارسالی به مجموعه خبری رودآور؛ هم ناظر بر این بود که معابر سطح شهر و اماکن عمومی حتی جایگاه های سوخت و نیز جایگاه موقت نگهداری زباله به نحوی گندزدایی شود.

*معابر و اماکن عمومی روستاها برای مقابله با کرونا هم ضدعفونی و گندزدایی شد

در این باره اقدامات مناسبی در سطح شهرستان انجام شده و نه تنها متولیان امر شهرهای تویسرکان، سرکان و فرسفج، معابر عمومی را ضدعفونی کردند بلکه دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها هم پای کار آمدند تا به گندزدایی معابری که باید بپردازند.

بخشی از فرهنگیان تویسرکان هم علاوه بر ضدعفونی اداره آموزش و پرورش، حدفاصل چهار راه شهرک فرهنگیان تا میدان امام خمینی(ره) از جمله پیاده روها و درب مغازه ها و وسایل استفاده عمومی را ضد عفونی کردند.             

*گندزدایی اماکن عمومی با 20 نیروی خدمات شهری در تویسرکان                          

«احسان پیری» شهردار تویسرکان در این باره گفت: هفت روزی می شود که به طور مداوم وشبانه روزی معابر این شهر به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ضد عفونی و گندزدایی می شود.

وی اظهار کرد: در حال حاضر گندزدایی به صورت مستمر با 20 نفر از نیروی خدمات شهری و با چهار دستگاه خودرو در دست انجام است و در روزهای آتی نیز ادامه دارد.

پیری در ادامه همچنین از گندزدایی و آهک پاشی ایستگاه موقت و محل دفن بهداشتی زباله های شهرداری تویسرکان برای مقابله هم خبر داد، گفت: جایگاه های سوخت هم با محلول های ضدعفونی کننده، گندزدایی شدند.

*کرونا، مهمان ناخوانده شب عید را شکست می دهیم

به گزارش رودآور؛ این روزها همه دست به کار شده اند تا با همدلی به عنوان جهادگران سلامت استان همدان و با جدی گرفتن مسئله شیوع کرونا، این مهمان ناخوانده شب عید را از شهرشان بیرون کنند.مهمان ناخوانده ای که جز زحمت چیزی با خود به همراه ندارد و یک مزاحم هم تنها با وحدت مردمی نابود شدنی است.

فاطیما

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان