آخرین اخبار

"شناسنامه سایت خبری رودآور"

پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی رودآور

نخستین و تنهاترین پايگاه خبري داراي مجوز هيات نظارت بر مطبوعات در شهرستان تویسرکان

صاحب امتیاز و مدير مسئول:میلاد طهماسبی

شماره مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي: 93/30642

نشانی الکترونیکی :tmilad3@gmail.com

نشاني: همدان، تویسرکان، بلوار سرکان، روبروی نیروی انتظامی، دفتر خبری رودآور

** سایت خبری تحلیلی رودآور به عنوان نخستین و تنها ترین سایت دارای مجوز از هیئت نظارت بر مطبوعات در تویسرکان، از مردادماه سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده و به یاری خدا تاکنون با شعار اصلی خود "از میان مردم، در کنار مردم و تنها برای مردم" سعی بر  این داشته است فارغ از هرگونه غرض ورزی و جهت گیری حزبی به ارائه ی اخبار بومی شهرستان تویسرکان، استان همدان، ایران و جهان و همچنین تحلیل و نقدهای سیاسی، فرهنگی و … بپردازد. این مجموعه در حال حاضر توانسته است جایگاه بسیار خوبی را از لحاظ رده بندی سایت های پربیننده در استان همدان کسب نماید.

رودآور با راه اندازی بخش های متفاوت از قبیل سیاسی، اجتماعی، ورزشی و … سعی بر این دارد تا تمام نیاز های مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.

* نام سایت رودآور برگرفته قدیمی ترین نام شهرستان تویسرکان است.

نکات کلیدی و خط مشی سایت خبری رودآور؛

*** انعکاس دیدگاه‌ها و نظرات مختلف در گرو به منزله رد یا تايید آن‌ها نیست.

 ** سایت رودآور خود را به اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری پایبند می‌داند و مبنای فعالیت این سایت بر سه اصل “بیطرفی”، “دقت” و “انصاف” استوار است.

** سایت رودآور از درج پیام‌ها و مطالب اهانت‌آمیز نسبت به دیگران، اقوام، مذاهب و … خودداری می‌کند.

** سایت رودآور از ارایه مطالب، خبرها و دیدگاه‌های افراد و گروه‌های مختلف جامعه و همکاری صاحبان اندیشه، اساتید و دانشجویان و فرهیختگان با سایت استقبال می‌کند.

** سایت رودآور با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و… ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

** صداقت و سرعت در ارايه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران سایت رودآور است.

** سایت رودآور رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهد کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشود.

** سایت رودآور پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

 **  رودآور رسانه شماست؛ نويسنده و ناقد رسانه خود باشيد.

***برای ارتباط با پایگاه خبری تحلیلی رودآور از راه های زیر می توانید بهره بگیرید.

ـــ برای ارسال سوژه های خبری از قبیل عکس، فیلم و .. از طریق رایانامه roodavar.ir استفاده نمایید.

 

ـــ تلفن دفتر خبری رودآور: 09377955309

پايگاه خبري تحليلي رودآور "نخستين پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی شهرستان تویسرکان" است که مجوز هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را اخذ کرده است.

 

 

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان