تویسرکان را همه به عنوان بهشت غرب ایران می شناسند و این شهرستان برخوردار از طبیعت رویایی بی نظیری است که چشم هر بیننده را خیره می کند.
شهرستان طلای سبز، این روزها با قدم های پاییزی رنگارنگ شده است و زیبا.
تویسرکان را به دلیل زیبا بودن طبیعت بکرش به عنوان بهشت غرب ایران می شناسند و بهار در این شهر زیبایی های خاص خودش را دارد.
تصاویر زیبای دامنه ی کوه افشار شهرستان تویسرکان به ارتفاع 2840 متر در شمال شرقی تویسرکان بعد از 2ساعت ونیم کوهپیمایی رسیدن به این چشمه نوشیدن یک لیوان آب گوارا چه لذتی دارد از همشهریان دعوت می شود حتما سری به این مکان زیبا بزنند واز طبیعت زیبا ی آن در ایام تعطیلات استفاده کنند.
بهار با تمام زیبایی هایش هر روز با بارش باران های بهاری پرطروات تر می شود و سرزندگی را با رویش گل های رنگارنگ و برگ های سبزش نمایان می سازد.
بهار که می شود، آنچه که بیشتر از همه چشم هر بیننده ای را به خود مشغول می کند، شکوفه های زیبای بهاری است.
تصاویر ارسالی بعد از تأیید تحریریه پایگاه خبری ـ تحلیلی رودآور، منتشر می شود.
امروز با آمدن برف، برخی ها بودند که شال و کلاه کرده و برای خوردن چای در هوای آزاد یک روز برفی به مناطق دیدنی تویسرکان رفتند و لذتش را با گرفتن عکس با دیگران تقسیم کردند.
اردیبهشت ماه که می شود، پایتخت طلای سبز ایران را رویایی تر و جذابتر از همیشه می بینیم، اینجا تویسرکان است، بهشت غرب ایران.
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان همدان گفت: سیاست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، وحدت حداکثری است به‌همین دلیل نیز هیچ‌گونه تفرقه‌ای را نمی‌پسندیم.
به طبیعت نگاه کن عشق می بینی و بس؛
منطقه بکر و بی نظیر خرمرود در تویسرکان، می تواند میزبانی شایسته برای تابستان دل انگیز مسافران و گردشگران باشد.
طبیعت زیبای تویسرکان یا همان بهشت غرب ایران این روزها بیش از پیش خودنمایی می کند.
پارک کمر بسته یکی از جاذبه های طبیعی شهرستان تویسرکان در استان همدان است که انسان را به شگفتی وا می دارد، در این پارک 6 اصله درخت چنار وجود دارد که گفته میشود کهنسال ترین درختان چنار جهان هستند.
طبیعت سرسبز، بکر و دست نخوره روستای شهرستانه می تواند مکان مناسبی برای میزبانی از مسافران تابستانی باشد.
گزارش تصویری؛
در دومین روز از فصل زیبای بهار هستیم و امروز زیباتر از همیشه شکوفه های بهاری خودنمایی می کنند.

صفحه‌ها