یکی از پرطرف دارترین و کاربردترین برنامه ها، تبدیل واحدها به یکدیگر است، که شاید برای ما کمی مشکل باشد، حالا یک نرم افزار ویژه گوشی های هوشمند به کمک ما آمده است که این کار را در کمتر از یک ثانیه انجام می دهد.
با استفاده از نرم افزار Wise Folder Hider،اطلاعات شخصی و مهمتان حتی به صورت اتفاقی به هیچ وجه برای دیگران قابل رویت نیست.
ویژه اندروید؛
همیشه تصاویر و فیلم های گرفته شده با تلفن همراه ممکن است از کیفیت بالایی برخوردار نباشند،به همین دلیل گاه نیاز است که آن ها را با استفاده از نرم افزارهای مخصوص اصلاح کنیم.
Billard Simulator بهترین بازی بیلیارد کامپیوتر است که از تمامی قوانین موجود در بازی بیلیارد پیروی کرده و به صورت کاملا سه بعدی هم قابل دسترس است و می توانید به صورت دو نفره هم استفاده کنید.
با SpyShelter Premium؛
نرم افزار SpyShelter Premium از دست اندازی سارقان به اطلاعات شخصی شما جلوگیری می کند.
مایکروسافت می‌داند کاربران آفیس نمی‌توانند تا پاییز و ورود رسمی آفیس 2016 صبر کنند، به همین خاطر پری-ویو 2016 را هم برای توسعه دهندگان نرم افزاری و هم کاربران عادی در دسترس قرار داده است.
کامل‌ترین مرجع اطلاعات دارویی؛
با نصب نرم افزار "مرجع کامل اطلاعات دارویی" می توانید به ویژگی ها، موارد مصرف، عوامل منع مصرف و ... بیش از 1200 دارو دسترسی پیدا کنید.
در این بسته مجموعه نرم افزارهایی برای کتاب خوان‌ها برای سیستم عامل‌های اندروید، ویندوزفون و iOS قرار داده‌ایم تا بتوانید اطلاعات عمومی، دانستنی‌ها، اطلاعات پزشکی و داستان‌ها و ادبیات خود را تقویت کنید.
مولای ما حضرت رسول خدا صلوات الله علیه وآله فرمودند: «العلم علمان: علم الأدیان و علم الأبدان» یعنی: «علم دو تا است، علم دین و علم بدن
بسته هفتگی نرم افزار:
در بسته هفتگی دریچه، بهترین نرم افزارها از دید شما کاربران گرامی را قرار داده‌ایم.
شما می توانید با استفاده از این ترفندها صداهای پنهان "log in, log off, و shutdown" را در ویندوز 10 شخصی سازی کنید.
با وجود رفع تحریم‌ها هنوز هم ساخت اپل آیدی (Apple ID) برای کاربران ایرانی به آسانی میسر نیست.
Coolify Flat نرم افزاری مفید و کاربردی برای گوشی های اندرویدی است که امکان خنک کردن دستگاه اندرویدی را به شما می دهد.
برای اندروید؛
Shake برنامه ای برای گوشی های اندرویدی است که می تواند کار کردن شما را با گوشی بسیار سریع تر کند.
ویژه اندرویدی ها؛
اگر از علاقه مندان به نرم افزارهای ایرانی و فارسی هستید، می توانید با دانلود نرم افزارهای معرفی شده از برنامه نویسان کشورمان حمایت کنید.

صفحه‌ها