آخرین اخبار

6. بهمن 1395 - 14:20   |   کد مطلب: 26395
بسیج سازندگی از ظرفیت ویژه ای برای تحقق اقتصادی مقاومتی برخوردار است به طوری که در سال های اخیر با ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان در عرصه های مختلف جهادی پا به میدان گذاشته است.

به گزارش خبرنگار  رودآور؛ این روزها شاید خیلی ها حرف از اجرای اقتصاد مقاومتی می زنند، گاهی همایش برگزار می کنند، گاهی نشست و گاهی هم یک سخنران تمام متن سخنرانی یک روز خود را به این واژه ارزشمند اختصاص می دهد، این موارد همه خوب است، اما در سالی که مزین به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ارزشمند تر است. 

بسیج سازندگی از ظرفیت ویژه ای برای تحقق اقتصادی مقاومتی برخوردار است به طوری که در سال های اخیر با ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان وام، در عرصه های مختلف جهادی پا به میدان گذاشته است.

بدین ترتیب این نهاد با حمایت از طرح ها و ایده ها به رویکرد کارآفرینی به دنبال پویایی اقتصادی و ایجاد اشتغال مناطق محروم است.

از این رو «سعید سعیدی» فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان در گفت و گو با خبرنگار رودآور، گفت: در سال 95 یک میلیارد و 271 میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان تویسرکانی پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: بدین ترتیب در سال جاری برای 71 نفر در عرصه های گوناگون اقتصادی شغل ایجاد شده است.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان افزود: عرصه های مختلف فعالیت بسیج سازندگی از جمله گشت گلخانه، پرورش زنبور عسل، پرورش ماهی، دام و طیور، گشت گیاهان دارویی، صنایع دستی، پرورش قارچ و گشت گل محمدی بوده است.

فاطمه زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان