صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

 

نهضت سواد رسانه

نهضت سواد رسانه

اینجا تویسرکان؛ بهشت گردشگران نوروزی؛(5)
مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

ابراهیم العبیدی از رهبران جنبش انصارالله یمن تصریح کرد که طی روزهای آینده جزئیات بیشتری درباره خروجی نشست هیئت انصارالله با هیئت‌های عمانی و سعودی در صنعا منتشر خواهد شد.
دادستان همدان:
دادستان همدان با بیان اینکه رأی بیش از 98 درصدی مردم انقلابی ایران به جمهوری اسلامی برای اجرای قوانین الهی بود، گفت: در مسیر رسیدن به قله باید، همزمان هم نقاط قوت را تقویت کرد و هم با شناسایی نقاط ضعف برای رفع مشکلات و اشکالات موجود در تلاش باشیم و این مهم با وحدت همه اقشار جامعه شدنی است.
با پیگیری رودآور؛
فرماندار تویسرکان از ابلاغ کنار گذاشته شدن مجید حمیدی عضو شورای این شهر خبر داد.
دادستان همدان:
دادستان همدان، وضع کنونی جامعه در حوزه عفاف و حجاب را نشأت گرفته از کم کاری های فرهنگی در سال های گذشته عنوان کرد و گفت: آنچه که امروز آسیب دیده، جنبه اعتقادی و باورهای دینی مردم است که تنها با برخوردهای قهری قابل اصلاح نیست.
اختیار عمل در دست استاندار است یا دست های پشت پرده؟
گفته شده که شائبه حضور در انتخابات آتی، دلیل اصلی عزل فرماندار سابق بهار بوده! بر فرض که نیت خوانی استاندار همدان تبدیل به واقع می شد و نباتی برای انتخابات استعفا می داد، آیا استاندار نمی توانست بعدها با استعفای فرماندارش مخالفت کند؟ یا ماجرا چیز دیگری است؟
برخورد دادستان همدان با هنجارشکنان؛
دادستان همدان از برخورد با متولیان بی حجابی و بد حجابی در این شهر خبر داد.
یادداشت واره؛
ماجرای بدحجابی یک شبه به وجود نیامده که یک شبه از بین برود، برای اصلاح وضع موجود باید در ابتدا دیگر اعضای بدنه جامعه را از سرایت این بیماری دور سازیم و همزمان و البته آگاهانه و کارشناسانه کم کم به درمان قسمت های بیمار بپردازیم تا این سرطان خوش خیم به بدخیم تبدیل نشود.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان گفت: به فرموده امام علی(ع)، رسول خدا(ص) به حق آمد و مبعوث به پیامبری شد تا مردم را به صراط مستقیم هدایت کند و با قرآن، عظمت خداوند یکتا را به جهانیان بشناساند.
در دیدار با وزیر علوم عنوان شد؛
فرماندار تویسرکان گفت: در دیدار با وزیر علوم، وی بر ارتقاء کمی و کیفی دانشکده فنی این شهرستان تأکید و دستورات صریحی به منظور افزایش تعداد رشته ها و دانشجویان و نیز ارسال تجهیزات جدید برای دانشکده صادر شد.
دادستان همدان با بیان اینکه حمایت از خانواده های محروم و نیازمند زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی می شود، گفت: با انعقاد تفاهم نامه بین دستگاه قضایی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، حمایت های قضایی از ایتام و محجورین نظامند می شود.
به دنبال مطالبات مردمی مطرح شد؛
فرماندار تویسرکان گفت: با پیگیری ها و صحبت های انجام شده با وزیر علوم هم از سوی نماینده مردم شهرستان و هم از سوی استاندار، این نوید را به همشهریان می دهیم که؛ نه رییس دانشکده فنی و نه رییس دانشگاه بوعلی حق تغییر در هیچ بخشی را ندارند و سهمیه پذیرش این دانشکده همچنان به قوت خود برای دانشجویان دختر و پسر پا بر جای می ماند.
امام جمعه موقت تویسرکان:
امام جمعه موقت تویسرکان با اشاره به ضعف دستگاه دیپلماسی کشور و عدم مقابله به مثل با دشمنان نظام، گفت: باید هرچه سریعتر مجلس در طرحی چند فوریتی نیروهای کشورهای متخاصم به ویژه اتحادیه اروپا را با مقابله به مثل تروریست اعلام کند تا آنان بدانند که با سپاهی که نبض داعش را از بین برده چگونه برخورد کنند.
قدردانی مردم از اقدام انقلابی دادستان تویسرکان:
روز گذشته یکی از اعضای شورای شهر تویسرکان به دستور قضایی بازداشت شد.
در جلسه هیات دولت مطرح کرد:
رئیس‌جمهور درباره گزارش‌های واصله از فروش خارج از ضابطه خودرو به برخی دستگاهها تاکید کرد که هیچ دستگاهی حق گرفتن امتیاز ویژه برای خود ندارد و وزارت صمت و بازرسی ریاست جمهوری را مامور رسیدگی به تخلف در فروش رانتی خودرو کرد.
سخنگوی وزارت بهداشت:
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: :با وجود تولید ۶۰ میلیون دُز واکسن برکت که در برابر سویه های جدید کرونا هم کارایی دارند، نیازی به واردات نداریم.
نظامیان صهیونیست در مرکز کرانه باختری یک جوان فلسطینی را به ادعای تلاش برای انجام عملیات استشهادی مورد هدف قرار دادند و به شهادت رساندند.
سریال دست های پشت پرده بر دنده عقب رفتن های تویسرکان؛
در حالی که مسوولان تویسرکانی 22 سالی می شود که روند ساخت ساختمان نیمه کاره مقدم را رها کرده اند، شنیده شده قرار است؛ ساخت حوزه علمیه جدید این شهرستان هم در مراحل پایانی کار متوقف و سرنوشت تلخ پروژه مقدم گریبانگیر آن شود.
گزارش تصویری:
مردم شهرستان تویسرکان بعداز نماز جمعه در اعتراض به اقدام نشریه فرانسوی راهپیمایی کردند.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
خطیب نماز جمعه تویسرکان گفت: غرب آزادی زن در برهنگی می داند و می خواهد زن وسیله ای برای ارضای شهوانی مرد باشد، اما دین مبین اسلام دین قداست، حجاب، حیا و عفاف است.
بر اساس آخرین داده‌های اطلاعاتی برترین پاسپورت جهان در سال ۲۰۲۳ متعلق به کشور ژاپن و ضعیف‌ترین آن نیز متعلق به کشور افغانستان است. در این میان ایران در رتبه ۹۹ از این فهرست قرار گرفته‌ است.
رژیم سعودی در ادامه جنایت‌های خود در یمن، طی بیست و چهار ساعت اخیر ۵ شهروند یمنی را در استان‌های صعده و الحدیده به شهادت رساند.
خبر: در حالی که سرنوشت دو جلسه بررسی موضوع پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین بی نتیجه ماند؛ همچنان غرب اصرار دارد بر روی موضوع مشارکت این پهپادها درجنگ اوکراین و به نفع روسیه متمرکز بماند.
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مردم قم:
رهبر انقلاب گفتند: راه علاج وسوسه تبلیغاتیِ اثرگذار بر ذهن جوان و نوجوان باتوم نیست، بلکه تبیین است.
رئیسی در جلسه هیات دولت:
رئیس‌جمهور، سخنان سخیف جو بایدن در تشبیه کشور‌های جهان به به وصله شلوار آمریکایی‌ها را بازگشت به فرهنگ دوران استعمارگری آن‌ها دانست.
دولت جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا پس از جنایت قتل جمال خاشقچی روزنامه‌نگار سعودی، تلاش کرد به منظور حفظ نقاب دروغین دفاع از حقوق بشر که حزب دموکرات همیشه بر چهره دارد، این گونه وانمود کند که رابطه‌اش با عربستان سعودی دیگر مانند گذشته نیست. 

صفحه‌ها