آخرین اخبار

4. آذر 1401 - 18:32   |   کد مطلب: 40559
دادستان همدان گفت: روزهای نخست تحرکات که عده ای فریب خورده بودند،می گفتیم، هیجانی و جوگیر شدند و خط و خطوط دشمنان را نمی شناسند، ولی اکنون که برای همه دشمنی منافقین و معاندین روشن شده، اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم زند با جدیت با او برخورد می کنیم؛ امروز روز پایان مماشات است.

به گزارش رودآور؛ «حسن خانجانی موقر»عصر امروز در جمع اهالی کوی خضر در همدان با تبریک هفته بسیج و نیز پیروزی غیورانه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، گفت: اجتماع عظیم مردم و برگزاری جشنی برای این دو مناسبت، ستودنی است.
وی با بیان اینکه فردا برابر با پنجم آذر ماه سالروز فرمان تاریخی امام راحل (ره) برای تشکیل ارتش 20 میلیونی بسیج است، اظهار کرد: بسیج از بدنه عظیم مردمی و مستضعفین تشکیل شده و همواره در تمامی صحنه های انقلاب برای پاسداری از آرمان های نظام از دوران دفاع مقدس گرفته تا بحران ها و حوادث طبیعی در خط مقدم بوده و هست و جانانه در برابر مستکبرین و منافقین کوردل ایستادگی می کند.
دادستان همدان تصریح کرد: امروز اگر مشاهده می کنیم اغتشاشات فروکش کرده، همه و همه به خاطر حضور باشکوه مردم ولایی و بسیجی ما در صحنه عقب راندن دشمنان نظام است.
خانجانی موقر با بیان اینکه مشکلات مردم منطقه خضر را شنیدم، عنوان کرد: برای حل این مشکلات پیگیری هایی را که باید، انجام می دهیم، چرا که اگر مدعی بسیجی بودن هستیم پس باید بسیجی وارانه در راه رضای خدا و برای تحقق خواسته های مردم حرکت کرده و عمل کنیم.
این مقام مسئول قضایی در ادامه با اشاره به تحرکات فریب خوردگان که از سوی منافقین علیه مردم و نیروهای مدافع امنیت انجام می دهند، اعلام کرد: من به عنوان دادستان مرکز استان همدان به تمام این آشوب طلبان اخطار می دهم؛ که از این پس هر آن که بیاید و با به خطر انداختن امنیت و آرامش مردم اغتشاش به پا کند گذشتی نخواهیم داشت.
خانجانی موقر عنوان کرد: روزهای نخست آن تحرکات می گفتیم، آن عده هیجانی و جوگیر شدند و نادان هستند و با خط و خطوط جریان معاند آشنا نیستند، ولی اکنون که برای همه روشن شده، منافقین و معاندین و دشمنان نظام پشت این اغتشاشات هستند، اگر کسی بیاید و امنیت مردم را بر هم بزند با جدیت تمام با او برخورد می کنیم، امروز ر وز پایان مماشات است.
انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان