آخرین اخبار

25. دى 1401 - 11:44   |   کد مطلب: 40652
سخنگوی وزارت بهداشت:
نیاز به واردات واکسن نداریم
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: :با وجود تولید ۶۰ میلیون دُز واکسن برکت که در برابر سویه های جدید کرونا هم کارایی دارند، نیازی به واردات نداریم.

به گزارش رودآور به نقل از راه دانا؛ پدرام پاک آیین گفت: ذخیره واکسن کرونا در کشور شرایط مناسبی دارد و با توجه به پیک های احتمالی بعدی، برخی نگرانی های اظهار شده در این خصوص بی مورد است.

سخنگوی وزارت بهداشت مجموع دریافتی واکسن کرونا اعم از داخلی و خارجی را حدود ۲۱۳ میلیون دُز اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۸۵ میلیون دُز تزریق شده و بخش قابل توجهی از واکسن های باقیمانده تا پایان سال آینده مهلت انقضا و قابلیت استفاده دارند.

به گزارش ایرنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، سه نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و ۱۱۵ فرد مبتلا به این ویروس نیز شناسایی شدند.

تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۶۹ هزار و ۲۹۴ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۷۴ هزار و ۵۰۹ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۵۴۸ هزار و ۵۶۸ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۲۹۲ هزار و ۳۷۱ دُز رسید.

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان