آخرین اخبار

8. آبان 1399 - 7:16   |   کد مطلب: 38994
توهین به بالاترین مقدسات مذهبی ما یعنی وجود مقدس و ملکوتی پیامبر عظیم الشأن حضرت محمد بن عبدالله ( صلی الله علیه و اله و سلم) چنان درد جانکاهی است که هیچ مسلمشاعر تویسرکانی با انتساب خفاش به مکرون رییس جمور فرانسه گفته؛ خفاش را گر که بد آید ز آفتاب ... از احمقی است گفتن هزیان به مصطفی. ان با غیرت و متعصبی نمی تواند و نباید به راحتی از کنار آن بگذرد

به گزارش خبرنگار رودآور؛ در طول تاریخ کافران از درک نور رحمت الهی همیشه عاجز بودند و این روزها اهانت رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) این پیامبر مهربانی ها نشان دهنده عمق فاجعه عقب ماندگی فکری و دینی سران دولت های اروپایی است، همان هایی که همسو با صهیونیسم کودک کش در مواجه با واقعیت های دنیا دو گانه رفتار می کنند.
آنان اظهارات ناشی از ذلت خود را به پای آزادی بیان می گذارند اما کسی در جامعه پوشالی به ظاهر متمدن آنان جرات مطالبه چرایی واقعه هلوکاست را ندارد و این تبعیض و دو گانگی رفتاری در سران برخی از دولت های غربی به طور کامل مشهود است، همان هایی که از آل سعود در کشتار بیرحمانه زنان و کودکان یمنی حمایت می کنند.
به دنبال آن اهانت بر آن شدیم تا شعر زیبای حاج حسین بیات متخلص به وامق تویسرکانی در رثای پیامبر مهربانی در پاسخ به اهانت رییس جمهور فرانسه را منتشر کنیم.
اُف بر دهان یاوه سرایان به مصطفی
کرده است حمد، خالق سبحان به مصطفی
سرچشمه ی مکارم اخلاق و علم و حلم
خود رُتبتی است هدیه ز قرآن به مصطفی
ایزد نیافریده ازین برتر عنصری
قرآن تمام هست غزل خوان به مصطفی
ابتر بوند قاطبه ی دشمنان او
کوثر عطای حضرت رحمن به مصطفی
خفاش را گر که بد آید ز آفتاب
از احمقی است گفتن هزیان به مصطفی
از هر جهت نمونه انسان کامل است
بی شرمی است بستن بهتان به مصطفی
نور خدای را نتوان کرد منطفی
حق این فروغ خواسته تابان به مصطفی
« وامق » هرآنچه دارد و داند زفیض اوست
هم دوخته است دیده احسان به مصطفی
زنگنه
انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان