نمایش 1 - 10 از 463
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در ابتدای دولت یازدهم ما از 15 همسایه جمهوری اسلامی ایران با سه کشور مناقشه داشتیم و با مابقی مناسباتمان خوب بود، در حالی که امروز با همه این کشورها مناقشه داریم.
واکنش مسئول ستاد انتخابات رئیسی در همدان به جابه جایی موضوع مناظره امروز؛
مسئول ستاد انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی در استان همدان در واکنش به جا به جایی موضوع مناظره امروز از اقتصادی به اجتماعی گفت: اگر روحانی پاسخگوی مطالبات اقتصادی مردم نباشد خود همین موضوع دلیل بر ناتوانی تیم اقتصادی دولت است.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه موضوع برجام؛ بستن توافق های آبگی بود، گفت: قبل از امضای برجام حتی آلودگی هوا و آب آشامیدنی را هم به بستن آن توافق نامه گره زدند بودند، اما در دوران پسا برجام تحریم ها بیشتر شد و زندگی مردم بهتر نشد، چرا که هیچ گونه جنبه اجرایی برای طرف مقابل ما نداشت.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه عملکرد اقتصادی دولت یازدهم ضعیف بوده است، گفت: در این چند سال شاهد هستیمکه مسیر اقتصادی به گونه پیش رفته که تولیدکنندگان به علت وارادات بی رویه کارگاه هایشان تعطیل شده و یا با ظرفیت بسیار پایینی به تولید خود ادامه می دهند.
نادر طالب زاده:
كارگردان و منتقد سينما با تأکید بر اینکه واقعه طبس به طور قطع از موضوعاتی است که امریکایی ها درباره آن فیلم نخواهند ساخت، گفت: در مجموع، کل ماجرا و چرایی شکست امریکا در صحرای طبس از آن نظر نظامی گری خودشان که هنوز مطرح نکرده اند همچنان مبهم باقی مانده است و هرگز هم فیلمی در این باره نخواهند ساخت، چرا که تبلیغات ضد مشی امریکا و ضد سیاست های خارجی امریکا دارد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تویسرکان با اشاره به برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت در این شهرستان گفت: دیدار با خانواده شهدا، برگزاری پیاده روی و افتتاح بلوک زایمان بخشی از برنامه های هفته سلامت در تویسرکان است.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه:
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت: از مجموع هشت میلیارد و 100 میلیون تومانی که برای اصلاح باغات در سطح کشور در نظر گرفته شده است، با توجه به درخواست های داده شده، چهار میلیارد تومان آن برای اصلاح باغات گردو در نظرگرفته شد.
رییس اداره هواشناسی تویسرکان:
سرعت وزش باد در چند روز گذشته در استان همدان حتی به 70 کیلومتر بر ساعت هم رسید، به طوری که سبب شکسته شدن تعدادی از شاخه های درختان هم شد.
رئیس پلیس راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان از فوت 20 نفر در تعطیلات نوروزی امسال بر اثرتصادفات جاده ای خبر داد و گفت: استان همدان نیازمند 70 دوربین کنترل سرعت در جاده ها برای مدیریت سرعت خودروها است.
رئیس بنیاد معماری انقلاب‌اسلامی؛
رئیس بنیاد معماری انقلاب‌اسلامی با بیان اینکه هنرهای مختلف در مواجه با انقلاب و جنگ رفتارهای مختلفی از خود نشان دادند؛ برخی همراه و برخی نظاره گر، گفت: در این نقدی که در فضای هنری بعد از انقلاب و جنگ وجود دارد یکی از مهمترین دستگاه هایی که برای معرفی آثار مثبت انقلاب و جنگ کوتاهی کرده، رسانه های جمعی کشورمان است.

صفحه‌ها