نمایش 1 - 10 از 611
کارشناس مسائل بین الملل:
با تأکید بر اینکه اقدام اخیر ترامپ ادامه سناریوی ناامن سازی منظقه غرب آسیا برای اهداف چندگانه استکبار است، گفت: با این حال جریان غربگرای ایران، در بازی جدید امریکا به طور معمول سکوت می کند، تا ببنید بازی به کدام طرف می رود، اگر امریکا پیروز شد در آن طرف قرار می گیرد و شروع به کوبیدن داخلی ها می کند و اگر گروه های مقاومت را نزدیک به پیروز شدن ببیند، می گوید ما با شما بودیم و هم عقیده.
نماینده جنبش حماس درتهران
نماینده جنبش حماس درتهران با تأکید بر اینکه باید با تمام توان جلوی این اقدام ایستاد، گفت: مجامع بین المللی در برابر تصمیم ترامپ تماشاگر نباشند و سکوت نکنند، چرا که عواقب ناشی از تنش و بی ثباتی ناشی از تصمیم اخیر ترامپ، متوجه دولت امریکا است.
رئیس اداره هواشناسی تویسرکان:
رئیس اداره هواشناسی تویسرکان گفت: بارش برف از صبح امروز آغاز شده و تا اواخر روز ادامه دارد و فردا نیز با کاهش محسوس دما یعنی 6 درجه سانتیگراد زیر صفر روبرو خواهیم شد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: قوانین بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد را از سال های 82 به بعد تنظیم و تصویب شده است و دولت را مؤظف کرده بودیم که بودجه مبتنی بر عملکرد بیاورد و این مسئله حتی در برنامه چند ساله چهارم آمده و برنامه پنجم و ششم تکرار شده، اما دولت تاکنون اقدام جدی در این رابطه انجام نداده و شکل بودجه نویسی را مبتنی بر عملکرد تنظیم نکرده است.
حدت
کارشناس مسائل مذهبی:
این کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه معنای هفته وحدت آن نیست که سنی، شیعه یا شیعه سنی شود، گفت: امروزه همزیستی و تقریب شیعه و سنی در ایران اسلامی موج می زند و نشانه عمیق بودن یکدلی و یکرنگی بین شیعیان و سنیان است.
کارشناس مدیریت استراتزیک:
کارشناس مدیریت استراتزیک گفت: اصلاح طلبان افرادی را برای کاندیداتوری مجلس معرفی می کنند که حاشیه کمتری داشته باشند و پس از منتخب شدنشان به دنبال بیان مطالباتشان از زبان آنان هستند، از این رو به نظر چالش های اخیر در فراکسیون امید، سیاست جدیدی است که در پیش گرفته اند و این اقدامات اصلاح طلبان و حتی عبور از عارف یک تاکتیک و بازار گرمی رسانه ای است، وگرنه عارف همان اصلاح طلب سابق است و اصلاح طلب هم می ماند.
مسئولان و کارشناسان از پدیده ریزگردها می گویند
پدیده ریزگردها، این مهمان ناخوانده هوای استان همدان، موضوعی است که با توجه به فرا رسیدن فصل سرما، وارونگی هوا و مسایلی از این دست نیازمند توجه و ارائه راهکارهای لازم از سوی نهادهای مختلف در مواجه با افزایش این آلودگی هوا است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه برای مسئله هزینه کرد پول نفت به فروش رفته تعیین تکلیف شده است، دولت باید کلیه درآمدهایی که ناشی از فروش نفت افزون بر آنچه که در سقف بودجه درآمد حاصل شده را باید به سمت سرمایه گذاری و توسعه و برنامه های عمرانی سوق دهد.
همه چیز درباره چند و چون انتشار یک خبر در فضای مجازی
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه امروز وحدت و هماهنگی بین استاندار و سایر مسئولان در استان وجود دارد، گفت: برای پیشرفت همه جانبه به همین وحدت و یکپارچگی نیاز داریم که موجود است، حال در یک زمینه ای همچون نرخ بیکاری اختلاف نظر وجود دارد، در اینجا باید باهمکاری با یکدیگر و با کار کارشناسایی شده برای رفع بیکاری تلاش کرده و برنامه هایی ارائه دهیم.
کارشناس مسائل سیاسی:
یک کارشناس مسائل سیاسی با تأکید بر اینکه دانشجو باید در برابر پوپولیسم مسئولان و آمارهای ساختی آنان روشنگری کند، گفت: مهمترین و مقدسترین، نقش دانشجو، مطالبه گری از مسئولان و مجریان نظام بر اساس قانون، اندیشه های امام(ره) و فرمایشات رهبر انقلاب است.

صفحه‌ها