نمایش 1 - 10 از 328
وبلاگ "رهروان ولایت" نوشت:
کمتر کسی است که در صفحات مجازی نمایش تصاویر زنان، از خودشان را ندیده باشد. از نگاه دینی این امر بسیار مذموم و ناپسند است اما در نگاه یک جوان غیر متعهد به مبادی دینی و انسانی، ممانعت از این امر مخالفت کردن با آزادی شخصی است. بهترین دلیل برای مذموم بودن نمایش این تصاویر بازخوردها نسبت به این عمل که کالا محور شدن زن و از بین رفتن کانون خانواده و همچنین افزایش اضطراب و افسردگی را می توان نام برد.
وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» نوشت:
حتماً خبر دارین چی شده و چه اتفاق مهمی تو کشور افتاد دیگه؟ اصلاً مگه ازین اتفاق مهم تر و تأسف بار تر هم هست؟ فاجعه به این بزرگی اتفاق بیفته و کسی با خبر نشه؟
وبلاگ "ابن تیهان" نوشت:
سایت وبلاگی "یزد تو" نوشت:
روحیه عقب‌نشینی و التماس‌، دشمنان را جری‌تر و انگیزه‌شان برای باج‌خواهی را مضاعف می‌کند.
وبلاگ شهر خوبان نوشت:
و حسین(علیه اسلام ) همان ابراهیم(سلام ا.. علیه) زمان خود بود که بتها را شکست و دین حق را احیا کرد. وکربلا بلد امن حسین(علیه اسلام ) است و کعبه دلهای عاشقان!
وبلاگ "زنان کویر" نوشت:
چندی پیش در یکی از پارک های پر رفت و آمد نشسته بودم به کودکان می نگریستم و کودکی هایشان، به لبخند ها و شادی های کودکی که به ساده ترین چیز نقش می بندند و جاری می شوند...
باشگاه وبلاگ‌نویسان اردبیل "وبلر" نوشت:
مهربان علیوا (مهربان پاشایوا) از طرف پدری اصالتاً از آذربایجانی‌های ایران است، که پدربزرگش میرجلال پاشایف نویسنده اهل ایرانی-آذربایجانی، زاده روستای اندبیل از توابع خلخال در استان اردبیل می باشد.
ترامپ در حالی رئیس جمهور آمریکا می‌شود که دموکرات‌ها، اروپایی‌ها، برخی از بازیگران منطقه‌ای (سعودی و قطر) و جریان غربگرا در ایران به شدت مخالف رئیس جمهور شدن وی بودند.
وبلاگ"شیفتگان" نوشت:
تو واقعا اینقدر ساده ای؟...فهم چیزی که گفتم با اتفاقاتی که تو اروپا افتاد سخت نیست...ضمنا ما برای کودک سوری و فلسطینی نون نمیبریم که مقایسه ش کنی با فقیرای کشور خودمون. ما براشون امنیت می بریم. از چیزی که خودمون داریم بهشون میدیم.
وبلاگ "دست نوشته های یک عاقد" نوشت:
سوال کردم:(فرمودید از کدام شبکه تماس می گیرید؟) جواب داد:(ازشبکه bbc فارسی) کمی تامل کردم و گفتم: (من با شما هیچ مصاحبه ای ندارم.خدا شر شما و سردمدارانتان را هم به خودتان برگرداند)

صفحه‌ها