نمایش 1 - 10 از 397
شايد با كاهش درصد بیکاری استان همدان برخي ذوق‌زده شدند و برخي متعجب؛ اما دلیل عمده این کاهش مهاجرت نیروی کار از استان است.
"غرض از این بررسی آن است که نهایتاً مشخص شود آیا با توجه به مجموع شرایط و نیز مباحثی که طرفین درباره حصر دارند، اقدام بهتری نسبت به آنچه در حال حاضر در جریان است، می‌تواند به کار گرفته شود یا خیر؟"
یادداشت / محسن عادلی‌نژاد
شهردار همدان با اجماع حداکثری شورا انتخاب شد، حال زمان کار، تلاش و خدمت صادقانه به مردم است، مسؤولان شهرداری و شورای شهر بدون نگاه سیاسی و تنها و تنها برای مردم که ولی‌نعمتان انقلاب هستند تلاش کنند.
يادداشت/ حامد صیفی
محسن عزيز! خودت بگو.....چه مي‌خواستي بگويي؟ «مدافع حريم حرم بانو زينب(س)»! چه ديده‌ها كه باراني كردي! چه سينه‌ها كه صحرايي كردي! اصلا تو «مفسر» كربلا شدي.. شايد هم روضه مجسم بودي از گوشه كوچكي از عاشوراي حسين! اين ذره كوچك چه غوغاها كه نكرد! تو كه بودي؟!
سخني با اصحاب رسانه استان همدان
بيش از 6 ماه از پايان مهلت قانوني برگزاري انتخابات خانه مطبوعات گذشته اما يكي از قديمي‌ترين خانه‌هاي مطبوعات كشور تعطيل و مطابق اساسنامه خانه، هيأت مديره آن ديگر نمي‌تواند به فعاليت خود ادامه دهد.
درباره‌ی دعوتِ مکرّر آیت‌الله خامنه‌ای به «انقلابی‌گری»
یادداشتِ پیش رو، نگارنده می‌کوشد به سه پرسشِ بنیادی درباره‌ی انقلابی ماندن و انقلابی‌گری، پاسخِ اجمالی دهد: نخست اینکه انقلابی‌بودن به چه معناست؟ انقلابی‌گری چیست؟ انقلابی کیست؟ نیروی انقلابی چه اوصافی دارد؟ چه خصوصیاتی، مرزِ میانِ انقلابی و غیرانقلابی را مشخص می‌کند؟
مظلومیت علی‌آقا در هیأتی که رئیسش بود!
سردار شهید علیرضا شمسی‌پور که سالها رئیس هیأت‌های ورزشی دوچرخه‌سواری و تیراندازی همدان بود، این روزها با بی‌مهری مواجه شده و کار به جایی رسیده که نامش از روي تیم تیراندازی همدان در لیگ برتر بانوان حذف می‌شود.
یادداشت / محسن عادلی‌نژاد
با وجود دسته و پنجه نرم کردن مردم با گردوخاک پروژه پیاده‌راه سازی میدان امام(ره)، به راستی چه زمانی جنگ احزاب در انتخاب شهردار همدان برای منفعت‌های مردم پایان می‌یابد؟
یادداشت/ سید‌رحیم نعمتی
فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه سوریه در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: «جنگ دیر‌الزور ما را به پیروزی نهایی نزدیک می‌کند و به‌نظر من، جنگ دیر‌الزور آخرین عملیات بزرگ ارتش سوریه است و هر آنچه باقی می‌ماند، جزئیات است.»
حسین شریعتمداری:
مدیرمسئول روزنامه کیهان در واکنش به سخنان مسئولان هسته‌ای کشورمان گفت: ترجمه دیدگاه مسئولان هسته‌ای به زبان غیر دیپلماتیک آن است که در چالش هسته‌ای با شکم خود محکم به لگد آمریکا می‌کوبیم.

صفحه‌ها