نمایش 1 - 10 از 357
یادداشت/
آقایان و خانم‌های شورا! چهره مردم رنج‌دیده از تبعیض و محروم از امکانات را بر دیوار ذهنتان الصاق کنید و برای لحظه‌ای آن را فراموش نکنید که اگر چنین شود خیانتی بزرگ در حق‌شان روا داشته‌اید.
یادداشت/ فرهاد نظریان‌سامانی
اصولگرایان قدم بزرگی را برداشته اند و چند قدم کوچک مانده تا پیروزی بزرگ و قبول کنیم هنوز کار اساسی لازم است تا بتوان آن آرای خاکستری و مردد که امید به روحانی و تفکرش را در انتخابات نشان دادند را جذب جبهه اصولگرایی کرد و این مهم حاصل نمی شود مگر در سایه تلاش، کوشش و امیدواری.
یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی
رئیس‌جمهور هر کس که باشد، باید در درجه اول امنیت و اقتدار ملی را پاس بدارد و در جهت همبستگی ملی و انسجام اسلامی گام بردارد.
در اردوگاه یاران انقلاب، واقعه‌ای بزرگ به وقوع پیوسته و «الفت مؤمنانه» که شاخصه مؤمنان است در اوج زیبایی به بار نشسته است.
یادداشت/
در سفر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس دولت یازدهم به همدان سخنانی بیان شد که با شأن و جایگاه یک رئیس جمهور سازگاری ندارد و نام آن را تنها می‌توان انتحار سیاسی دانست، اما به چه قیمت؟
/يادداشت/
در حالی که دولت يازدهم آخرین روزهای عمر خود را سپری می‌کند امروز حجت‌الاسلام حسن روحانی در ادامه سفرهای تبلیغاتی در همدان حضور يافت.
تغییر آموزش و پرورش کشورها بر اساس طرحی امریکایی؛
از نظر کارشناسان سند 2030 به نوعی سندی تحمیلی علیه ملت ایران است که نظام آموزشی ما را زیر سوال می برد و مغایرت بسیار با اسناد بالادستی نظام به ویژه " سند تحول بنیادین آموزش و پرورش" دارد و با توجه به تأکید رهبر انقلاب و گلایه مندی ایشان از ابلاغ این سند، ضروری است هرچه سریعتر مسئولان متولی نظام آموزشی و شورایعالی انقلاب فرهنگی برای خنثی سازی آن اقدام شایسته ای انجام دهند.
یادداشت/شعبانعلی رمضانیان
مدتی است که در فضای جامعه اسلامی (در سطح رسانه های حقیقی و مجازی از لسان افراد شناخته شده و ناشناس) صحبت از گزینه جنگ نظامی علیه ایران به میان می آید و به طرق مختلف سعی در ایجاد رعب و وحشت در مردم می شود و می خواهند به کمک ترس از دشمن و قریب الوقوع نشان دادن جنگ، دل مردم را خالی کنند وآنها را با اهداف و منظورهای خود همراه و همسو نمایند.
مشي اين روزهاي برخي از دولتي‌ها
ماده 73 قانون انتخابات رياست جمهوري مقامات و دست‌اندركاران اجرايي انتخابات را از تبلیغ له يا عليه داوطلبان انتخابات منع کرده و تخلف از آن را جرم می‌داند.
یادداشت؛
امروز شاهد حرف هایی هستیم که متناسب با میل اربابان غربی امثال کرباسچی، و به منظور انتقام از جوانان بسیجی در سوریه که حقیقتا غربی ها را مقتدرانه در اهداف پلیدشان ناکام گذاشته اند طراحی شده است.

صفحه‌ها