کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان

 

 

ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

سرپرست معاونت فرمانداری شهرستان تویسرکان:

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

انتقاد امام جمعه تویسرکان از دولت و نظارت ضعیف مجلس:
امام جمعه تویسرکان با بیان اینکه معنای وزرای با تجربه یعنی وزرای وارد و صادر کننده همسو با باندهای مافیایی، گفت: مجلسی ها هم و به ویژه هیئت رئیسه مجلس طرح های انتقاد از دولت را بایکوت می کنند، برخی از آنان اهل معامله هستند و عزم جدی برای نظارت و مطالبه گری را ندارند.
سید حسن نصرالله:
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان به مناسبت نوزدهمین سالگرد پیروزی مقاومت بر رژیم صهیونیستی و آزادی کامل لبنان، (۲۵ می سال۲۰۰۰) به سخنرانی پرداخت.
امام جمعه تویسرکان:
امام جمعه تویسرکان با تأکید بر اینکه مشکل رئیس جمهور عدم اختیارات ویژه نیست، گفت: مشکل او منیت وعادت به عدم اجرای قانون وعدم توجه به انتقادات وپیشنهادات و نیز برادران رانتی وفرزندان ودامادهای فاسد ورفقای باندی ومافیایی است.
در شب ولادت امام حسن (ع) انجام شد؛
در شب ولادت حضرت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت علیه‌السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی افطار را میهمان رهبر انقلاب بودند.
گزارشی از یک رفتار غیر قانونی از سوی نماینده قانون گذار؛
محمود صادقی که بنا بر جایگاه حقوقی اش باید در "اجرای قانون" پیشقدم باشد، در مراسم سالگرد تاسیس گروهک غیرقانونی شرکت کرد که امام خمینی (ره) درباره آن فرمودند خطر آنها از منافقین بیشتر است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: گروه 1+5 تا به امروز تعهدی به اجرای برجام نداشته است اما دولت ایران تاکنون به برجام پایبند بوده و هیچ دستاوردی برای کشور جز عقب‌ماندگی در توانمندی هسته‌ای نداشته است توقف فروش مازاد اورانیوم غنی‌شده و آب‌سنگین که ریس جمهور در اعتراض به اقدامات ناکافی کشورهای عضو این توافق از آن صحبت به میان آورد نقض برجام نیست.
تجزیه و تحلیل آمار و ارقام ۵ سال گذشته نظام رتبه‌بندی سایمگو علاوه بر اینکه پیشرفت دانشمندان ایرانی در تولید و ارائه مقالات علمی در آسیای غربی را نشان می‌دهد، حکایت از صدرنشینی ایران در سال‌های پیاپی دارد.
خطیب نماز جمعه تویسرکان:
امام جمعه تویسرکان گفت: امروز مؤمنان در سایه دستورت الهی، قرآن و ولی فقیه در جنگ اراده ها پیروز هستند و توطئه های دشمنان را نابود می کنند.
گزارشی در پاسخ به ادعای حامیان FATF؛
عده‌ای باهدف تصویب لوایح مرتبط با fatf در مجمع تشخیص مصلحت نظام، اقدام ترامپ در جهت تروریستی نامیدن سپاه را بی‌ارتباط با این لوایح می‌دانند اما بررسی ابعاد حقوقی متن کنوانسیون‌ CFT و همچنین نقش تعیین‌کننده سپاه در دور زدن تحریم‌ها به‌خوبی این ادعا را نفی می‌کند.
با حکم فرمانده معظم کل قوا انجام شد؛
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه ای سردار فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی را به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان:
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت:قانون باید به نفع مردم باشد و اگر ایراداتی دارد می طلب تا نمایندگان موارد را بررسی و اصلاح کنند تا سرمایه گذاران در رفت و آمدهای اداری گرفتار نشود و سریعتر زمینه را برای اشتغالزایی ایجاد کند.
گزارشی از حمایت ضد انقلاب نسبت به تحریم ایران؛
پاسخ برند جایزه صلح نوبل، شیرین عبادی فعال دروغین حقوق بشر به سوال نماینده مجلس کانادا درباره ایجاد کانال مالی اروپا با ایران برای مقابله با تحریم های دولت ترامپ در پارلمان کانادا این بود: « تهاتر (یا بارتر) ایران باید تنها محدود به غذا و دارو باشد».
حاشیه ای بر تودیع یک فرماندار!
فرماندار اسبق تویسرکان در روز تودیع خود از آمار و ارقامی حرف به میان آورد و بنا را بر راستی آزمایی گذاشت که دیگر فرصتی برای راستی آزمایی نیست، آماری که سابق بر این از شفاف سازی در این حوزه ها حتی در پاسخ به خبرنگاران هم خبری نبود، فرماندار اسبق شهرستان کارهایی را که باید انجام می داد و نداده بود را نگفت!
معاون سیاسی استاندار همدان در مراسم تودیع و معارفه فرماندار تویسرکان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان: مسئولان باید با قانون مداری و بی طرفی را سرلوحه کار خود قرار دهند تا زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.
رئیس جمهوری آمریکا اخبار منتشر شده پیرامون اعزام نیرو به خاورمیانه را خبر جعلی خواند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان و کارگزاران نظام:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی ‌پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
پشت پرده ناتوانی شهرداری همدان در به پایان رساندن پروژه ها؛
تخلفات مالکان و سازنده برج سعیدیه در عدم پرداخت هزینه های مربوط به جریمه تعیین شده از سوی کمیسیون ماده 100 سبب شده تا با وجود بهره برداری بیش از 10 ساله از این برج، هنوز هم که هنوز پایان کاری برای آن صادر نشود و خریداران واحدهای آن، سندی در دست نداشته باشند و بسیاری مشکلات دیگر به وجود بیاید.
همزمان با برگزاری جشن گلریزان ستاد دیه صورت گرفت؛
همزمان با برگزاری سی‌ودومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مبلغ چهار میلیارد ریال به این امر اختصاص دادند.
امام جمعه تویسرکان:
امام جمعه تویسرکان گفت: امروز غربگرایان هیاهوی و تبلیغات رسانه ای شوم سایه جنگ به راه انداخته اند، تا کوتاهی های خود را پنهان کنند.
کارشناس مسائل سیاسی:
یک کارشناس مسائل سیاسی با تأکید بر اینکه وادادگی غربگرایان به دنبال ضعف در مسائل اقتصادی است، گفت: جریان اصلاح طلب و غربگرایان به دنبال القاء سایه جنگ برای کسب آراء داخل و جذب پروپاگاندای خارجی برای حمایت از آنان در انتخابات است.
خواست سرلشکر سلامی برای سخنرانی در مجلس؛
صبح امروز سرلشکر سلامی برای ترسیم آخرین وضعیت منطقه و افشای پشت صحنه تحرکات آمریکایی ها برای نمایندگان مجلس سخنرانی خواهد کرد.
دوازده وزیر در هفته جاری در جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان حضور خواهند یافت.
تحرک مشکوک پیاده نظام دشمن؛
عده ای طی یک تحرک مشترک و مشکوک، مدام ترس از حمله نظامی و امکان بروز بحران های غیر قابل جبران را القاء کرده و بر ضرورت اتخاذ تصمیم‌های حیاتی تاکید می کنند.
صدر اعظم آلمان در رومانی ادعا کرد اتحادیه اروپا به دنبال جلوگیری از تنش‌ها بر سر برنامه هسته‌ای ایران است.
تویسرکانی ها امروز بعد از اقامه نماز جمعه با مشتانی گره کرده حمایتشان را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی و نفرت خود را از عهدشکنی آمریکا در خروج از برجام نشان دادند.

صفحه‌ها