کانال تلگرام رودآور
شهید ملکی، شهید شاخص سال96 تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش

 

 


ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

پروژه‌ای که ۵ دولت را به خود دید
پروژه راه‌آهن غرب کشور در حالی ۲۷ سالگی خود را پشت سر می‌گذارد که مطابق آخرین وعده‌ها، بهره‌برداری از این پروژه به سه ماه آینده موکول شده است.
فرمانده سپاه انصارالحسين(ع) استان همدان:
فرمانده سپاه انصارالحسين(ع) استان همدان با بيان اينكه هدف دشمن در جنگ نرم اين است كه نقاط قوت کشور را هدف قرار دهد گفت: استکبار به دنبال ضربه زدن به ارکان نظام جمهوري اسلامي است.
مورخان و سیاستمداران مطرح کردند؛
کودتای 28 مرداد از جمله رویدادهای تاریخی است که با دخالت آمریکا و انگلیس، بیش از 30 سال، حکومت دیکتاتوری شاه در کشور را تمدید کرد و تاکنون این دو کشور زیر بار دخالت خود در کودتای 28 مرداد نمی رفتند اما با انتشار اسناد مرتبط از سوی دانشگاه جرج واشنگتن برای افکار عمومی جهان مشخص شد که آمریکا و انگلیس چگونه حق مردم ایران را ضایع کردند.
مشروح روز چهارم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی؛
هفتمین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی پایان یافت.
گزارشی از پشت پرده‌های توافقنامه پاریس؛
چرخ تولید هر جامعه‌ای با چرخ صنعت و تولید آن می چرخد از این رو ایران که سهم زیادی هم در تولید گازهای گلخانه‌ای ندارد با پیوستن به موافقت نامه پاریس رسماً با دست خود بسیاری از صنایع تولیدی خود را به سمت تعطیلی می کشاند.
گزارشی از گسست در ائتلاف اصلاحات_اعتدال /
اصلاح طلبان این روزها نگران "عبور روحانی از اصلاحات" شده‌اند و از طرفی عدم همکاری معتدلین و اصولگرایانی چون کاظم جلالی در مجلس با فراکسیون امید، اصلاح‌طلبان را به سمت گسستن پیوندها و ائتلاف با معتدلین سوق می‌دهد
برگی از تاریخ؛
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان:
رئیس مجمع نمایندگان استان همدان با بیان اینکه وزیر باید سردمدار مبارزه با فساد باشد، گفت: مجلس به وزرایی رأی می‌دهد که به دنبال منافع خود در وزارتخانه نباشند.
در حال بروزرسانی
در ادامه پیش آمدن شرایط غیرمعمول برای اهالی بارسلون، یک خودروی دیگر به مأموران پلیس حمله کرد و یک خانه در حادثه‌ای مرتبط با این حملات تروریستی، منفجر شد.
وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تمامی اقدامات این وزارتخانه در چارچوب شرع مقدس، قانون و رعایت اخلاق اسلامی صورت می‌گیرد.
رزاقی:
یک کارشناس مسائل اقتصادی کشور گفت: اقدامات متقابل ایران باید در راستای کاهش خام فروشی، کاهش فروش نفت، افزایش دامداری و دامپروری و تولیدات کشاورزی و ورود سرمایه دارها به عرصه تولید باشد. در حال حاضر برجام نتوانست مانع از تحریم جدید و بهبود وضع اقتصادی بشود از همین رو باید دولت برای حل این مشکل به داخل توجه کند.
قاضی‌زاده هاشمی: 3 میلیون و 200 هزار تومان حقوق می‌گیرم
در واکنش به اهانت پیرمؤذن ها به مدافعان حرم؛
شاهکار شهید حججی، سلفی عزت در برابر سلفی حقارت بود، چرا که اگر مدافعان حرم نباشند، ساده اندیشان باید در بازار برده فروشان دنبال زنان و دختران بگردند و عدم دفاع از کشور به امیدی که هنوز دشمن به مرزها نرسیده، ساده اندیشی محض است و بس.
سرلشکر باقری پس از دیدار با اردوغان:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پس از دیدار با مقامات عالی رتبه نظامی سیاسی ترکیه گفت: دو کشور ایران و ترکیه مصمم به افزایش روابط در همه زمینه ها به ویژه همکاریهای نظامی و دفاعی هستند.
گزارشی از سومین روز بررسی صلاحیت «وزرای پیشنهادی دولت»
سومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوزادهم صبح امروز آغاز شد.
آقای گودرزی؛ گذشته فراموش‌‌ نمی‌شود
نشست صمیمی رئیس هیات کشتی استان همدان با خبرنگاران ورزشی یک حاشیه عجیب داشت که اشاره به آن خالی از لطف نیست.
فرزند نماینده مجلس مدیر عامل شد/
اسفند ماه سال قبل بود که ولی آذروش که سابقه نمایندگی مجلس و مدیریت انبارهای گمرکی کشور را در کارنامه دارد، به عنوان مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا وابسته به سازمان بازنشستگی کشوری و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معرفی شد.
جانشین فرمانده کل ارتش:
جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نيروهاي مسلح ايران در اوج آمادگي قرار دارند به طوري كه دشمن جرأت نزديك شدن به مرزهاي كشور را ندارد.
سردار آزادی:
جانشین قرارگاه حضرت امام جواد(ع) با بيان اينكه شهیدحججی حجت را بر بشریت تمام کرد، گفت: شهدا انسان‌هاي ماوراءالطبيعه نيستند فقط زمان‌شناس‌اند.
گزارشی از دومین روز بررسی صلاحیت کابینه دوازدهم؛
چهارمین جلسه علنی بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی در مجلس در حال برگزاری است.
یادداشت/محمد مهاجری
عالم حقوق و عالم قانون به صورت کلی امری انسانی است و کار انسان هم فارغ از ابهام و اشکال نیست، این علم هم علمی تفسیری و تحلیلی و اختلافی است
با توجه به اینکه تنها 80 روز تا زمان اجرایی شدن تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، روسیه و کره شمالی زمان باقی مانده است، اقدامات متقابل ایران باید سریع تر و در مسیر عملیاتی پیش برود و ایران از طریق به خطر انداختن منافع کشورهای غربی، آنها را محبور به زیر پا گذاشتن تحریم‌های آمریکا کند.
اکنون شاهزاده خالد فرهان که تبدیل به افشاگر جدید علیه خاندان سعودی شده، در آلمان به سر می‌برد و به شدت نگران است که او را هم همچون سه شاهزاده سلف‌اش بربایند.
گزارشی از نشست بررسی صلاحیت «وزرای پیشنهادی دولت»
نشست علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی با ادامه بررسی کلیات کابینه و رسیدگی به صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم از ساعت ۱۴/۳۰ آغاز شد.
روحانی برای دولت دوازدهم از ۳ وزیری که بیشترین رأی اعتماد را از مجلس گرفته بودند استفاده نکرد.

صفحه‌ها