کانال تلگرام رودآور
شهید شاخص سال  95تویسرکان
معرفی شهرستان تویسرکان
آب و هوای تویسرکان
سایت مفتح
شبکه اطلاع رسانی دانا
همدان پرس
صندوق خیریه
صدای دانشجو
همدان ورزش

 

 

ویژه نامه

اقتصادمقاومتی

نظرخواهی

عملکرد دولت را در اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جاری چگونه یافتید؟

مطالب سیاسی

آیت‌الله مکارم شیرازی:
آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: مالیات‌های سنگین سبب تعطیلی تعدادی از مراکز تولیدی شده است.
عصر امروز؛
پروژه های عمرانی، صنعتی، بهداشتی و … استان گیلان بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور و با حضور وزرا در محل پروژه ها به بهره برداری رسیدند.
قاسمی در واکنش به بیانیه پایانی نشست سران اتحادیه عرب؛
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه نشست سران اتحادیه عرب گفت: جزایر سه‌گانه ایرانی بوده و ایرانی خواهد ماند.
نظر نمایندگان درباره کوتاهی مسؤولان در تحقق اقتصاد مقاومتی(3)
برخی از نمایندگان استان همدان معتقدند که وارادات بی رویه، ضربه مهلکی در سال های اخیر به تولید و اشتغال کشور وارد کرده است و می گویند سکوت دولتمردان در برابر قاچاق کالا قابل تأمل است در حالی که 30 نفر در سایه غفلت دستگاه های نظارتی می خورند و می برند.
با صدور اطلاعیه‌ای
متن کامل مرام‌نامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با جمع‌بندی نظرات و انجام کار کارشناسی در چهار بند منتشر شد.
پوتین در نشست خبری مشترک با روحانی:
رییس جمهور روسیه گفت:‌ دو کشور همچنین در زمینه افزایش همکاری‌ها در زمینه ساخت هواپیما و موضوع صادرات هواپیماهای روسی مثل سوخو به ایران گفتگو و رایزنی‌هایی داشتند.
شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان گزارش داد افزایش تنش‌ها در روابط ایران و آمریکا احتمالا بر سرنوشت قرارداد شرکت هواپیمایی بوئینگ با ایران تاثیر منفی خواهد داشت.
مسکو:
وزارت دفاع روسیه هشدار داد که استقرار سامانه‌های موشکی آمریکا باعث ایجاد رقابت تسلیحاتی جدید در دنیا خواهد شد.
روحانی در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه مسکو:
رئیس جمهور در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه مسکو گفت: امروز متأسفانه شاهد رشد افراط‌گرایی خشونت‌بار در جهان هستیم. اسلام هراسی، نژادپرستی و اندیشه‌های تکفیری، به‌رغم اینکه خاستگاه متفاوتی دارند، در عمل به یکدیگر پیوسته و به مقابله با انسجام ملت‌ها و به تغذیه خشونت و افراط برخاسته‌اند.
در واکنش به اظهارات معاون رئیس جمهور آمریکا
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اظهارات ایران‌هراسانه معاون رئیس جمهور آمریکا، برنامه موشکی ایران را کاملا دفاعی و بازدارنده خواند و تصریح کرد: برای دفاع از کشورمان از کسی نه توصیه می‌پذیریم و نه اجازه دخالت به دیگران را می‌دهیم.
وزارت دفاع روسیه تاکید کرد که بر خلاف آمریکا، به هیج یک از سازمانهایی که در سطح بین المللی به عنوان سازمان تروریستی شناخته شده اند از جمله طالبان، سلاح عرضه نمی کند.
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی:
آیت الله آملی لاریجانی برخورد دستگاه قضایی با مفاسد اقتصادی و تأمین امنیت سرمایه گذاری سالم را مورد تاکید قرار داد و گفت:ما قطعا با تامین امنیت سرمایه گذاری و رفع موانع تولید و اشتغال، دولت را در جهت تحقق فرمایش های رهبر معظم انقلاب کمک خواهیم کرد.
دبیر ستاد انتخابات استان همدان:
دبیر ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه تعداد داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای 22 روستا در همدان به حد نصاب نرسید، گفت: انتخابات شورا در این روستاها برگزار نمی شود.
قاسمی در واکنش به اظهارات مقامات آل خلیفه؛
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت بحرین بهتر است به جای فرافکنی های بی ثمر و تکراری، تلاش خود را معطوف به رعایت حقوق شهروندان بحرینی و پایان دادن به سرکوب ها کند.
فرماندار تویسرکان از نام نویسی 659 نفر برای رقابت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان تویسرکان خبر داد.
روحانی در نخستین جلسه هیات دولت در سال 96:
رییس جمهور گفت: دستگاه‌های نظارتی نظارت کنند، نه دخالت در اجرا که می‌تواند تولید و اشتغال را دچار ‏مشکل کند و ‏مانع ارایه کار قوی مدیران شود.
دبیر ستاد انتخابات استان همدان گفت: شمار داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در همدان تا پایان روز شنبه پنجم فروردین ماه به چهارهزار و 198 نفر رسید.
ترکیه با سوئیس هم وارد تنش می‌شود؛
حکومت ترکیه برگزاری کمپین از جانب معترضان به تغییر قانون اساسی را حتی در کشورهای اروپایی هم نمی‌تواند تحمل کند و به آن‌ها عنوان تروریست می‌دهد.
جمهوری اسلامی ایران ۱۵ شرکت آمریکایی ناقض حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بین‌المللی را از تاریخ اول فروردین ۹۶ تحریم کرد.
ترکیه و دنیایی از دشمن که همگی نژادپرست هستند؛
رئیس جمهور ترکیه این بار علاوه بر کشورهای اروپایی، ایران را نیز متهم به نژادپرستی کرده و از مردم خواست تا در همه‌پرسی تغییر قانون اساس رأی "آری" بدهند.
در ششمین روز ثبت نام انتخابات شورای شهر و روستا؛
فرماندار شهرستان تویسرکان از پایان ششمین روز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای این شهرستان با ثبت نام ۵۰۷ داوطلب خبر داد.
استاندار همدان:
استاندار همدان با بیان اینکه پروژه راه آهن تهران - همدان اردیبهشت ماه تکمیل می‌شود، گفت: رئیس جمهور در مراسم افتتاح این پروژه حضور می یابد.
معاون نخست وزیر ترکیه در رابطه با مانع افکنی ملی گرایان افراطی بلغارستان از شرکت شهروندان ترک در همه‌پرسى اظهار داشت که چنین چیزی به هیچ وجه قابل قبول نیست و مغایر با دموکراسی، روابط همسایگی و در تضاد با روابط خوب میان دو کشور است.
نرگس کلباسی از اتهام قتل یک کودک هندی در دادگاه این کشور تبرئه شد.
ارتش سوریه موفق شد پس از درگیری‌های شدید با گروه تروریستی داعش در شرق حلب، شهر مهم دیرحافر را آزاد کند.

صفحه‌ها