اینجا تویسرکان؛ بهشت گردشگران نوروزی؛(5)
رییس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تویسرکان گفت: خانه تاریخی اقتداری با قدمتی بیش از 150 ساله، خانه صنایع دستی شهرستان را در دل خود جای داده و این روزها میزبانی رویایی و خاطره انگیز برای مسافران و گردشگران نوروزی شده است.
برای بانوان زینبی ام؛
دشمنی که در 43 سال گذشته نتوانسته ملت غیور ما را به زانو درآورد، این روزها به گفته خود با انقلاب جنسی می خواهد سطح نگرش جوان پویا و سرزنده ما را به پست ترین نقطه برساند.شعار آزادی می دهند اما چادر از سر ناموس شیعه می کشند و تنها راه مقابله با این توطئه ها جهاد تبیین است و این گونه بانوی پاکدامن ایرانی الگویی برای آزاداندیشان جهان می شود.
درد و دل های تولید کنندگان همدانی با قاضی القضات؛
تولیدگنندگان حوزه های مختلف استان همدان مشکلات خود را با قاضی القضات مطرح کردند.
قبرهایی که به صورت خانوادگی رزرو می شوند!
شنیده ها حکایت از آن دارد که خلاف قانون و مصوبات شورا، در حدود دو سال پیش شهردار سابق تویسرکان به دنبال درخواست یکی از اعضای فعلی شورای این شهر چندین قبر برای او و خانواده اش به عنوان رزرو و بدون دریافت وجهی داده است.
مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان:
مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی همدان گفت: اثر فرهنگی تاریخی تپه آرزووج تویسرکان ثبت ملی شد.
وزارت امور خارجه آمریکا در گزارشی ادعایی، بدون اشاره به حضور تجاوزکارانه ناوگان دریایی این کشور در خلیج فارس، ایران را به ایجاد مزاحمت‌های دریایی متهم کرد.
اینجا با کوسن ها فانتزی نان در می آورند
یک بانوی کارآفرین روستایی که برای 25 بانوی دیگر اشتغال ایجاد کرده، به مشکل کمبود مکان مناسب برای توسعه کارگاه تولیدی کوسن های فانتزی اشاره کرد و گفت: حالا که ما مردم خودمان پای کار و تولید آمده ایم، انتظار داریم مسئولان نیز اندک حمایتی از ما داشته باشند.
عصر چهارشنبه رقم خورد؛
دومین دوره از مسابقه‌های سنگنوردی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش بانوان با رقابت ۷۵ سنگنورد به میزبانی همدان آغاز شد.
گزارشی از دلایل بازگشت امارات به آغوش ایران؛
طی دو ، سه هفته گذشته اختلافات عربستان و امارات آشکارتر شده و محور ارتجاع عربی به سرکردگی این دو کشور در حال فروپاشی است اما دلیل اختلاف عربستان و امارت چیست ؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی تاکید کردند تا شعار «خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت» همگانی شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان از اعمال قوانین سختگیرانه برای صدور گواهینامه افراد دارای آثار تتو، خالکوبی و خودزنی بر روی بدن خبر داد.
سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری همدان تاکید کرد
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان بر توسعه گردشگری پایدار با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم در استان همدان تاکید کرد.
کارشناس مسائل فرهنگی درتویسرکان گفت: با توجه به کاوش های صورت گرفته در تپه باستانی باباکمال قدمت شهرستان تویسرکان به بیش از چهار سال قبل از میلا مسیح می رسد و با دو هزار سال بعد از میلاد، در حقیقت تویسرکان، شهرستانی با قدمتی بیش از 6 هزار ساله است.
تور رسانه ای یک روزه استان همدان از تعدادی واحدهای گلخانه ای گوجه فرنگی و خیار شهرک گلخانه ای تویسرکان بازدید کردند.
طبق قانون از آنجا که موضوع استعفای سیدامراله #میرزاجانی و علی اشرف پیری تا ساعت 24 شانزدهم خرداد ماه صرفاً ارائه شده و هنوز پذیرش نشده است،

صفحه‌ها