سخنگوی وزارت بهداشت:
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: :با وجود تولید ۶۰ میلیون دُز واکسن برکت که در برابر سویه های جدید کرونا هم کارایی دارند، نیازی به واردات نداریم.
بر اساس آخرین داده‌های اطلاعاتی برترین پاسپورت جهان در سال ۲۰۲۳ متعلق به کشور ژاپن و ضعیف‌ترین آن نیز متعلق به کشور افغانستان است. در این میان ایران در رتبه ۹۹ از این فهرست قرار گرفته‌ است.
شارژ کردن گوشی در طول شب مزایا و معایبی دارد که بخشی از آن به دلیل پیشرفت در فناوری باتری است.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: فردا برخی محورهای مواصلاتی درگیر بارش برف و باران هستند و توصیه می‌شود مسافران از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.
ستاره فوتبال ایران در سال 2022 توانست عنوان هفتمین گلزن برتر دنیا را از آن خود کند.
کارگردان "سلیمان بیک" از رزمنامه قاسم می گوید؛
کارگردان مستند "سلیمان بیک" از ناگفته های حاج قاسم وسط معرکه در زمین گیر کردن داعش می گوید؛ آنجا که فرماندهان کشورهای مقاومت حتی روسیه حول محور او جمع می شدند، همه ناخوادگاه می دانستند سردار دل ها شبیه هیچ کسی نبود او خودش بود؛ خالص و بی ریا، شجاع و جان فدا.
سوز دل از درد فراق؛
این روزها حدیث سردار سرافراز ایرانی حاج قاسم سلیمانی؛ قصه بی پایان رزمنامه مادران آزاده جهان برای فرزندانشان شده، او رفت و جان فدا کرد برای خواهرم، خواهرت، خواهرهایمان؛ تا چشم نامحرمان واقعه عصر عاشورا را تکرار نکنند و سر کودکان بی پناه بریده نشود .
گفت وگوی اختصاصی رودآور با جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران:
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تهران گفت: توامندسازی ملت ها حول محور وحدت در جبهه مقاومت، مهترین استراتژی حاج قاسم برای مقابله با تروریسم بود، تا جایی که او حتی با شهادتش نیز انقلاب دومی در بصیرت افزایی و همبستگی آزادی خواهان جهان رقم زد.
آنتی‌اکسیدان‌ها ترکیباتی ارزشمند برای حفظ سلامت بدن از جمله سلامت پوست هستند که در گروه مکمل های سودمند قرار می گیرند.
روایت خبرنگار ایران در سوریه از رزمنامه قاسم؛
خبرنگار ایران در سوریه گفت: نگاه انسانی شهید سلیمانی در قیام حمایت از مظلومان، راز محبوبیت او در دل هاست و چه فانوس هایی که در قاموس این سفیر بی سر برای آزادیخواهان جهان روشن شد تا رزمنامه قاسم محور وحدت و قوت قلب جبهه مقاومت شود و خودش شناخته شود به مرد مردم دار میدان.
با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی AFC؛
پایان تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال ایران از سوی AFC اعلام شد.
یادداشت؛
این کمال بی شرفی، بی صداقتی و سرشار از ریاکاری است که تمام و کمال از پول بیت المال، خود و خانواده ات ارتزاق کنید، چک دستمزد بازی خود را نقد کنید و با پشت کردن به همه چیز، بزدلانه شروع به فحاشی کنید!
طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه در اکثر نقاط کشور بویژه نوار شمالی ایران دما ۴ تا ۷ درجه کاهش می‌یابد.
مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: یکشنبه در اردبیل و گیلان و دوشنبه در مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی، کاهش دمای ۶ تا ۸ درجه‌ای رخ می‌دهد.
کودکان و نوجوانان را باید از آسیب‌پذیرترین گروه‌های در معرض خطر فضای مجازی قلمداد کرد؛ گروهی که از بدو تولد به‌واسطه شرایط ویژه این عصر، عادت کرده‌اند از صبح تا شب در محاصره رسانه‌های الکترونیک باشند.

صفحه‌ها