Billard Simulator بهترین بازی بیلیارد کامپیوتر است که از تمامی قوانین موجود در بازی بیلیارد پیروی کرده و به صورت کاملا سه بعدی هم قابل دسترس است و می توانید به صورت دو نفره هم استفاده کنید.
یک متخصص مغز و اعصاب گفت: فراموش کردن اطلاعات، گاهی آزاردهنده است و فقط در برخی موارد نشانه‌ای از بیماری جدی است.
دانستنی‌های علمی؛
گیاه زنیان خاصیت ضددرد و ضدالتهابی دارد و بسیاری از پزشکان طب سنتی در درمان بیماری‌ها از آن استفاده می‌کنند.
زخم معده یک واژه عمومی برای تمام انواع زخم‌های به وجود آمده در ناحیه معده و بخش ابتدایی روده است.
با مصرف گروهی از مواد خوراکی ویژه می‌توانید سلول‌های مغزی خود را در هر سنی جوان و پویا نگه دارید.
با خوردن مویز، غلظت خون کاهش می یابد، رگ های خونی منبسط می شوند و خون می تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یابد و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت های خون روی هم می شود و از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری می کند.
اگر تمایل دارید همواره پوستی شاداب، زیبا و جوان داشته باشید، باید به پوستتان بیشتر توجه کنید و مراقبت های لازم را انجام دهید.
به نظر شما اگر تنگه هرمز بسته شود چه اتفاقی می افتد؟
یک متخصص گوارش و کبد گفت: در شرایطی که روزه‌داری باعث تشدید مشکلات گوارشی شود، نیاز است که فرد با مشورت با مرجع تقلید خود شرایط روزه‌داری را بداند.
حال و هوای جبهه ها در ماه ضیافت خدا؛
آفتاب سوزان تابستان، آتش توپ و تانک و گرمای جنوب شرایط سختی را برای رزمندگان در ماه مبارک رمضان رقم می زد، شرایط دشوار جنگی، ساعت ها آب ننوشی و غذانخوری بسیار کار سختی بود که رزمندگان تحمل می کردند و ماه رمضان و دفاع مقدس هشت ساله در فصل گرما بود و کار رزمندگان بسیار و طاقت فرسا.
توجه به آدابِ روزه داری و شیوه درست بندگی در ماه مبارک رمضان، حقیقت عمل انسان را تعالی می‌بخشد.
دست های پشت پرده چه ها که نمی کند!
فروش کتاب های ترامپ و صادق هدایت با 50 درصد تخفیف آن هم در نمایشگاه ضیافت مواد غذایی #همدان در شرایط نامساعد افزایش قیمت کاغذ در حالی است که در نمایشگاه های مشابه، خبری از چنین تخفیفی برای کتاب های حوزه سبک زندگی و دفاع مقدس نیست، آیا این مطلب را نمی توان ادامه ماجرای نفوذ در فرهنگ و اقتصاد کشورمان، با افکار نهیلیسم و نظام سرمایه داری غرب دانست؟
گزارشی از پشت پرده شهادت طلبه همدانی؛
گروه های معاند و سلطنت طلب در توییتر از شب گذشته همزمان با هفتمین روز هلاکت قاتل طلبه شهید همدانی با فراخوان توفان توییتری هشتگ #پهلوان_بهروز_حاجیلو را داغ کرده اند و با هدف قهرمان سازی به تعریف و تمجید از او و اقدامش پرداخته اند.
یکی از میوه‌ها در دسته صیفی جات دارای خاصیت تنظیم هورمون‌های بدن ، همچنین درمان بسیاری از بیماری‌های ناشی از برهم خوردن تعادل هورمونی است.
بین آن چیزهایی که می‌خورید و آن چیزهایی که باید بخورید خیلی تفاوت وجود دارد! خیلی از خانم‌ها احساس می‌کنند تا با اضافه کردن مقداری میوه و سبزیجات به روتین غذایی‌شان، یک رژیم غذایی سالم را رعایت می‌کنند.

صفحه‌ها