وضعیت ترافیکی دوم فروردین؛
آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور در روز دوم فروردین از سوی مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تشریح شد.
همزمان با بهار طبیعت؛
اعمال ام داوود یکی از اعمال وارده در سومین روز از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در 15 ماه رجب است، که در آن نام 41 پیامبر ذکر می شود، آرامگاه مطهر دو تن از این پیامبران در ایران است.
در اندیشه‌ی رهبر انقلاب، گفتمانها در فضای کلّی و فراگیر فرهنگ جامعه به وجود می‌آیند و اگر امکانی برای تغییر و هدایت فرهنگی قائل باشیم، قاعدتاً می‌توانیم از مقوله‌ی گفتمان‌سازی نیز سخن بگوییم.
ابعاد علمی واکنش یک عضو بدن نسبت به عملکرد افراد را در این مطلب مورد بررسی قرار می‌دهیم.
آئین‌هایی که ماندگارند؛
آنگاه که کوه الوند همدان پس از گذراندن روزهای سرد زمستان با شنیدن صدای پای بهار، دامنه سپیدپوش خود را به دامن پرگل طبیعت می‌سپرد مراسم زیبای «کوسه‌گلین» در همدان به اجرا در می‌آید.
پس از پرسشی از مقام معظم رهبری؛
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به سؤالی در خصوص لیلةالرغائب، پنج‌شنبه هفته آینده را زمان انجام اعمال این شب دانستند.
آیت‌‌الله جوادی آملی:
آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید درباره زمان «لیلة الرغائب» با توجه به برخی اختلاف نظرها درباره حلول ماه رجب گفت: فردا شب (پنجشنبه ۱۶ اسفندماه) لیلة الرغائب است.
اپیدمی مخالفت های برخی از هنرمندان نمک نشناس که در این نظام صاحب اسم و رسم شده اند و محبوبیتی بین عموم مردم پیدا کرده اند به کیومرث پوراحمد کارگردان صاحب نام و پیشکسوت سینما و تلویزیون نیز سرایت کرد.
نوکیسگی خودش چشم و هم چشمی هایی به وجود می آورد. کسی که نوکیسه است و ظرفیت پست و مقامی را ندارد به محض آنکه کوچکترین مسئولیتی به او داده می شود نگاه بالا به پایینش را می توان از دستورات افراطی او بی توجه به غلط بودن یا صحیح بودن آن ها لمس کرد، در این یادداشت ارتباطش با آجیل را هم می دانیم!
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به اینکه ایجاد نمایشگاه دائم صنایع‌دستی در همدان، تویسرکان و ملایر نیاز مبرم است، گفت: ۲۸ منطقه نمونه گردشگری از استان همدان معرفی شده است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه صف دریافت وام ازدواج در سال ۹۸ بین ۹۰۰ هزار تا یک میلیون نفر است، گفت: شرایط ضامن نیز در پرداخت وام ازدواج تسهیل شده به گونه ای که اخذ یک ضامن معتبر و سفته کفایت می‌کند.
سرلشکر سلیمانی:
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه خط امام و رهبری از یکدیگر جدا نیست، گفت: خط من خط رهبری است.
در حمایت از صدور بیانیه راهبردی رهبر انقلاب منتشر شد
3000 استاد دانشگاه ضمن اعلام حمایت قاطع از بیانیه راهبردی و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب آمادگی خود را برای ایجاد تحوّل انقلابی در نظام علمی کشور برای نیل به تمدّن نوین اسلامی اعلام کرده و با هشدار به وجود کم کاری و سهل انگاری، اتخاذ مشی جهادی در اداره کشور را از قوای مجریه، مقننه و قضاییه برای تحقق بیانیۀ معظم له خواستار شدند.
معمولا والدین، نوزاد را رو شانه خود قرار می‌دهند، اما در مورد کودکان کولیکی که مدام گریه می‌کنند، این وضعیت جواب نمی‌دهد بهتر است او را از سمت شکم، بر روی دستتان قرار دهید، به طوری که صورت او رو به پایین و مچ دستتان بر روی شکم او قرار بگیرد.
مصرف گوشت قرمز به همراه کاهو در طولانی مدت ابتلا به سرطان روده را به همراه خواهد داشت.

صفحه‌ها