نمایش 1 - 10 از 1842
شادی، نشاط فردی و اجتماعی آرزوی تمامی خانواده ها است و مسئولان هم که این روزها به دنبال شادی مردم! ما هم از آنان چیزی جزء این نمی خواهیم تنها اینکه امشب آن تنگ ماهی، سبزه، سیر و سمنو، سنجد، سماق، سرکه و کمی همه سکه خود را بیاورند و شادی و نشاط خود را با کارتن خواب ها هم تقسیم کنند.
زبان هنر در عین ملایمت یکی از برنده ترین تیغ ها در برابر آنانی که نمی خواهند ما و فرزندانمان هویت شیعی را داشته باشیم و یا اگر داریم بی هویت باشیم.
مرغ هایی که پر می دهند و همراهش کرامت انسانی!
خلف وعده دولتی ها در زمینه ارائه به موقع نهاده های مربوطه، عدم نظارات صحیح بر ارائه و توزیع کالاهای اساسی و اختلاف قیمت ها در برخی کالاها و مایحتاج سفره مردم از جمله مرغ، این روزها بر موج سواری سودجویان در آشفته بازار گرانی قیمت ها در شب عید می افزاید.
همه چیز درباره یک پیامبر؛
وجود آرامگاه حضرت حیقوق نبی (ع) که از نگهبان معبد سلیمان در اورشلیم بوده تأییدی بر قدمت چندهزارساله تویسرکان است.
دیار عارفان و شاعران را بشناسیم؛
شهرستان تویسرکان با برخورداری از 221 اثر تاریخی، گردشگری و طبیعی دومین شهرستان استان از این منظر است و صاحب صنایع دستی همچون مبل و منبت و غذاهای محلی خاص خود همچون آش سماق.
راز عقب ماندگی شهر من!
مردم خود می دانند علت عقب افتادگی شهرستان تویسرکان سیاست زدگی، چوب لای چرخ گذارها و ارائه آمارهایی است که به واقعیت چندان نزدیک نیست و البته حرکت خواسته و ناخواسته برخی که نمی گذارند روحیه مطالبه گری در مردم بماند و می خواهند آن را خفه کنند.
زندگی در خاکستر!؛
برخی ها تصور می کنند که کارتن خواب ها باید در کارتن، کنار جوی آب و یا زیر پل ها زندگی کنند و تعاریفی از این واژه ساده ارائه می دهند که شاید اگر افلاطون و سقراط هم زنده شوند، نتوانند به تعریف آنان برسند و اما اینجا در تویسرکان معتادان و ی خانمانان زیر سقف های قرضی و مخروبه ها و وعده های عملی نشده برخی مسئولان زندگی می کنند..
آشنایی با یکی از نادرترین قلعه های دوران قاجاریه در استان همدان:
قلعه اشتران مشرف به قلعه خان گرمز و در مسیر جاده قدیمی همدان تویسرکان از مسیر گنجنامه ازقلعه های بجای مانده از دوران قاجاریه در شهرستان تویسركان است که از نظر موقعیت جغرافیایی و وسعت یكی از قلعه های نادر در استان همدان به شمار می آید.
بیکاری همچنان ساز مهاجرت تویسرکانی ها را کوک می کند
معضل بیکاری همچنان عامل اصلی مهاجرت از تویسرکان است و حتی فرصت اقتصادی گردش مالی میلیاردی از خرید و فروش گردو هم نتوانسته به دلیل ضعف مدیریتی در برخی دستگاه ها این مشکل را حل کند.
حاج علی بسیجیان را چهره به چهره می شناخت
آغوش مرحوم حاج علی، فرمانده فقید سپاه تویسرکان برای تمام طیف های سیاسی باز بود و او با پرکاری شبانه روزش، چراغ تمام پایگاه های بسیج شهرستان را روشن کرد.

صفحه‌ها