نمایش 1 - 10 از 2562
به دنبال مطالبات مردمی مطرح شد؛
فرماندار تویسرکان گفت: با پیگیری ها و صحبت های انجام شده با وزیر علوم هم از سوی نماینده مردم شهرستان و هم از سوی استاندار، این نوید را به همشهریان می دهیم که؛ نه رییس دانشکده فنی و نه رییس دانشگاه بوعلی حق تغییر در هیچ بخشی را ندارند و سهمیه پذیرش این دانشکده همچنان به قوت خود برای دانشجویان دختر و پسر پا بر جای می ماند.
مسئولی پاسخگو می شود؟!
هیئت نابینایان همدان با گلایه مندی بسیار از اداره کل ورزش و جوانان مبنی بر به مزایده گذاشته شدن سالن ورزشی که 15 سال در اختیار این هیئت بوده، می گویند، گویا مدیران ورزشی استان قرار است ورزشکاران روشندل را خانه نشینین کنند و دلشان را ناخوش.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر سرکان و دبیر جشنواره "دا":
عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر سرکان و دبیر جشنواره "دا" گفت: بانوان سرکانی و تویسرکانی با ایجاد شور و نشاط در جشنواره "دا" زیبایی آفریدند و با ایده پردازی و هنروری خود نسل جدید را با سنت های بی نظیر و پر حکمت غذاهای محلی آشنا ساختند.
اینجا کسی لاف نمی زند؛
کارآفرین تویسرکانی از لوفا لیف می سازد و معتقد است تولید این گیاه با توجه به کم آب بر بودن و خواص درمانی بسیار، می تواند برای کشور ارزآور شود و اما تنها حمایت می خواهد، مسوولانی که وعده حمایت از تولید داده اید بسم الله این گوی و این میدان.
قدردانی مردم از اقدام انقلابی دادستان تویسرکان:
روز گذشته یکی از اعضای شورای شهر تویسرکان به دستور قضایی بازداشت شد.
 قهقه های مستانه زیر بارش برف، کوک شد؛
کودکان تویسرکانی امروز شادمانه مشق شادی نوشتند و دلشان گرم گرم شد با برف بازی و آدم برفی ساختن.
رئیس جمعيت هلال‌احمر تویسرکان:
رئیس جمعيت هلال‌احمر تویسرکان از آمادگی کامل جمعیت هلال احمر شهرستان تویسرکان به منظور امدادرسانی به مسافران احتمالی گرفتاردربرف وکولاک خبر داد.
اینجا بارش ها پر برکت شده؛
ارتفاع برف در ارتفاعات و گردنه های تویسرکان هم اکنون از 30 سانتیمتر هم گذشته است و راهداران هرچند که جاده‌ها و خیابان ها را پاکسازی می کنند بازهم شدت برف محورهای مختلف را می‌پوشاند.
سریال دست های پشت پرده بر دنده عقب رفتن های تویسرکان؛
در حالی که مسوولان تویسرکانی 22 سالی می شود که روند ساخت ساختمان نیمه کاره مقدم را رها کرده اند، شنیده شده قرار است؛ ساخت حوزه علمیه جدید این شهرستان هم در مراحل پایانی کار متوقف و سرنوشت تلخ پروژه مقدم گریبانگیر آن شود.
مدعی_العموم برای نجات #یتیم_خانه_تویسرکان وارد نمی شود؟
تویسرکانی ها می گویند: چرا دستگاه های نظارتی در برابر ظلمی که به مردم این دیدار می شود، سکوت کرده اند؟ چگونه است عده ای با جرایم مصوب سال ۱۳۷۵ امروز #خلاف_سازی می کنند جرایمی که بازدارنده نیست زیرا اخذ پروانه، جواز، نقشه و بیمه کارگری و ایمنی از جریمه متری ۲۷ هزار تومان بیشتر می شود و دادن جریمه ارزان تر است! #مدعی_العموم قصد ورود برای نجات مردم را ندارد؟

صفحه‌ها