آخرین اخبار

پربیننده ها

11. شهريور 1398 - 7:27   |   کد مطلب: 36371
همه برای برگزاری اجتماع عظیم مردمی عزاداران حسینی در تویسرکان گوشه ای از کار را گرفته اند و آنچه که قرار است به فضای معنوی ایجاد شده عطری دل انگیز ببخشد متبرک شدن این اجتماع با بیرق حرم عمه سادات حضرت زینب(س) و کتیبه حضرت علی اصغر(ع) حرم حضرت سیدالشهدا(ع) است.

به گزارش خبرنگار رودآور؛ قرار است که امروز عصر نخستین اجتماع عظیم عزداران حسینی (ع) در تویسرکان برگزار شود، اجتماعی که به گفته نظیری مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان آرزوی سردار شهید همدانی را برآورده می کند.

و امروز در سایه یک دلی همگان، معنای زیبای حب الحسین یجمعنا تجلی یابد.

همه گوشه ای از کار را گرفته اند و همه هیئت های شهرستان حضور دارند و مردمی که این هیئت ها را تشکیل می دهند.

یکی در فضای مجازی با هشتگ حب الحسین یجمعنا تبلیغ مراسم را می کند دیگری چهره به چهره ، یکی پرجم های عزا را تهیه می کند و دیگری پوسترها را بر روی دیوار نصب می کند، آن یکی هم خبرگزاری ها را پای کار می آورد و هیئت دیگری از آوردن دسته زنجیرزنان خود حرف ها می میان می آورد.

گروه های مختلف از ورزشکاران گرفته تا بازاریان اعلام می کنند که با حضورشان این مراسم را با شکوه برگزار خواهند کرد، تا جایی که حتی حوزه علمیه برادران تویسرکان هم تصمیم بر آن گرفته کلاس درس خود را برای حضور در این اجتماع عظیم مردمی تعطیل کند.

اگر امروز به محله زرهان که قرار است اجتماع عزاداران حسینی در جوار آرامگاه مطهر امامزاده اسماعیل(ع) برگزار شود، سری بزنیم، می بینیم که اهالی این محله از مغازه داران گرفته تا مردم همه یک دل و یک صدا خود را آماده پذیرایی از عزاداران حسینی می کنند.

و اما آنچه که قرار است به فضای معنوی ایجاد شده عطری دل انگیز ببخشد متبرک شدن این اجتماع با بیرق حرم عمه سادات حضرت زینب کبری(س) و کتیبه #حضرت_علی_اصغر(ع) حرم حضرت سیدالشهدا(ع) است.

باشد که دوست داشتن حسین(ع) بیش از پیش دل ها را به هم نزدیک کند، حب الحسین یجمعنا...

زنگنه

انتهای پیام/

تصاویر تکمیلی: 
ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان