آخرین اخبار

پربیننده ها

5. مهر 1397 - 6:49   |   کد مطلب: 34554
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه امروز دشمن از جنگ سخت ناامید شده و با جنگ فرهنگی و جنگ اقتصادی به میدان آمده است، گفت: دانش آموزان آینده سازان این نظام هستند و می توانند با بصیرت افزایی خود نقشه های دشمنان نظام را خنثی کنند، آینده از این نوجوانان است و شایسته است شهدای دانش آموز را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش رودآور، «سرهنگ مرتضی سیاهوشی» در جمع دانش آموزان مدرسه علامه حلی تویسرکان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و نیز با محکوم کردن حادثه تروریستی در اهواز، گفت: دشمنان ایران اسلامی از اسلام و انقلاب و به ویژه صدور آرمان های اصیل اسلامی ـ انقلابی به سایر کشورها نگران بودند و هستند، از این رو در طی 40 سال گذشته هر روز با یک ترفند جدید و نقشه شوم، برای ضربه زدن به نظام و ملت وارد میدان شده اند.

وی اظهار کرد: ترورهای اوایل انقلاب و بعد تحمیل هشت سال جنگ بر انقلابی نوپا آن هم با حمایت های بیش از 43 کشور از رژیم بعث عراق، نشان دهنده قدرت رو به جلو انقلاب بود، چرا که دشمنان اسلام متوجه شده بودند که روحیه آزادیخواهی و آزادمردی در منطقه و جهان در حال گسترش است و منافع استعماری مستکبران در خطر است.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه مستکبران با تمام قدرت از صدام جنایتکار حمایت می کردند، افزود: امریکا مدیریت حمله به اصطلاح، راهبردی عراق را بر عهده داشت، اطلاعات جاسوسی توسط انگلیس تهیه می شد، اتریش توپ و تانک متجاوزان را تأمین می کرد و سلاح های کشتار جمعی از بیولوژکی گرفته تا شیمیایی را هم آلمانی ها در اختیار بعثی ها می گذاشتند.

سرهنگ سیاهوشی با بیان اینکه ولایت محوری و وحدت، رمز پیروزی بر دشمنان نظام است، تصریح کرد: با این حال ملت ولایی و شهید پرور انقلاب اسلامی با تأسی به سید و سالار شهیدان هیچ گاه زیر بار زور نرفتند و با یکپارچگی مثال زدنی خود در برابر دشمن متجاوز ایستادند.

وی عنوان کرد: با وجود آنکه آن روزها به دلیل نوپا بودن انقلاب، از نظر دفاعی چندان قدرتمند نبودیم، اما رزمندگان این مرز و بوم از خاک کشور جانانه دفاع کردند و این روزها به یاری خدا از نظر تسلیحات دفاعی در منطقه و حتی جهان حرفی برای گفتن داریم و کسی جرأت دست درازی به ایران عزیزمان را ندارد.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با بیان اینکه امروز دشمن از جنگ سخت ناامید شده و با جنگ فرهنگی و جنگ اقتصادی به میدان آمده است، گفت: شما دانش آموزان آینده سازان این نظام هستید و می توانید با بصیرت افزایی خود نقشه های دشمنان نظام را خنثی کنید، آینده از آن شماست و شایسته است شهدای دانش آموز را الگوی خود قرار دهید.

زنگنه 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان