پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

10. دى 1397 - 9:58   |   کد مطلب: 34936
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با اشاره به اینکه عقبه فتنه اقتصادی این روزهای کشور به فتنه 88 برمی‌گردد، گفت: متأسفانه برخی گلوگاه‌های اقتصادی در دستان نااهلانی که دلشان را به کشورهای غربی خوش کرده‌اند، افتاده است.

«سردار سالار آبنوش» در گفت‌و‌گو با خبرنگار رودآور با بیان اینکه به لطف خدا به 40 سالگی انقلاب رسیدیم و با سرافرازی از این سال هم عبور می کنیم و جشن می گیریم، اظهار کرد: ان شاءالله ایران اسلامی خود را برای عبور از 40 ساله‌های بعدی تا ظهور امام عصر(عج) که این اعتقاد ما است و بر آن تأکید داریم آماده می کند.

وی با اشاره به اینکه در این سال‌ها به طور مداوم درگیر توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان بوده‌ایم، افزود: به طور متوسط دشمنان هر 10 سال، نظام ما را با یک فتنه بزرگ به چالش کشیده‌اند که البته شکست خورده‌اند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج افزود: فتنه 10 سال اول، فتنه‌ای نظامی ـ امینتی بود، در ابتدای انقلاب دشمنان با ایجاد و هدایت فتنه «ناامنی و تجزیه‌طلبی» به سمت گروهک‌سازی پیش رفتند و هر روز این گروهک‌ها و تجزیه‌طلبان مانند قارچ از یک نقطه کشور سر بیرون می آورند. 

وی ادامه داد: دشمنان می‌خواستند با به راه‌اندازی جنگ تحمیلی، انقلاب و نظام نوپای ما را که از نظر نظامی توانمند نشده بود  البته با پشتیبانی مالی و تسلیحاتی بلوک غرب و شرق به نابودی بکشاند و به خواسته شوم خود برسند که با عنایت خدا همه دیدیم که خداوند چگونه مستضعفین را قوت داد و مستکبرین را به نابودی کشاند، تا جایی که حتی سازمان ملل هم حق را به ایران داد.

*ایجاد فتنه‌های فرهنگی-سیاسی در دهه‌های دوم و سوم انقلاب

سردارآبنوش به ایجاد فتنه‌های فرهنگی ـ سیاسی دشمن در دهه‌های دوم و سوم انقلاب اشاره و اضافه کرد: فتنه سال 78 و 88 به نوعی جنگ با فرهنگ و سیاست نظام بود، چرا که دشمنان می‌خواستند در مرحله اول ریشه‌های فرهنگی، اعتقادی، ارزشی و دینی ما را از ریشه بزنند بعد ذائقه‌ها و باورهای مردم را تغییر بدهند و نیزدر کنار آن به دنبال سست کردن بنیان سیایسی نظام بودند.

وی عنوان کرد: در فتنه دهه دوم در سال 78 دشمن آمده بود تا با بازی و تفکر سکولاریسم و لیبرالیستی و به قول خودشان که می‌گفتند ما لیبرال اسلامی هستیم، دیدگاه جدیدی را با عنوان اصلاحات شکل دهند و ما اینجا خطابمان سران آنها است که بعدها یعنی در سال 88، آن فتنه شوم رنگی را رقم زدند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با اشاره به اسناد موجود که مشخص شد سران فتنه در سال 88 با فتنه‌ای که بیشتر رنگ و بویی فرهنگی ـ سیاسی داشت، دیدارهایی با برخی سران حوزه خلیح فارس و یا مدعیان و مجریان انقلاب‌های رنگین در غرب داشتند، تصریح کرد: آنها از تمام توان و تجربه دشمن استفاده کردند تا با پشتیبانی مالی و سیاسی جهانی، فتنه سوم را به راه بیاندازند و بنیاد سیاسی کشور را دچار خدشه کرده و ایران را از نظر ساختار سیاسی متزلزل کنند.

وی با تأکید بر این که فتنه 88 با درایت رهبری و حضور گسترده و به موقع مردم بصیر ایران اسلامی زمین‌گیر شد و مکر دشمنان به خودشان بازگشت، گفت: امروز دیگر سران فتنه جایگاهی در دل‌ها و اذهان مردم ندارند، همان سرانی که با دل دادن و تکیه بر بیگانگان می‌خواستند برنامه‌های خود را پیش ببرند.

عقبه فتنه چهارم که اقتصادی است به فتنه 88 برمی‌گردد

سردارآبنوش از فتنه اخیر و دهه چهارم پس از پیروزی انقلاب، به عنوان فتنه اقتصادی اشاره و اظهار کرد: اکنون فتنه دهه چهارم یعنی فتنه اقتصادی شکل گرفته، فتنه‌ای که عقبه آن به آشوب‌طلبان سال 88 باز می‌گردد و شدت گرفتن تحریم‌ها پس از آن؛ چرا که تحریم به این شدت در دستور کار دشمن نبود، اما دشمن در فتنه 88 امیدوار شد که می تواند با کمک برخی عوامل خودفروخته داخلی به نظام ضربه بزند.

وی با ابراز تأسف از حضور برخی نفوذی‌ها در نظام، عنوان کرد: امروز یکسری گلوگاه‌های اقتصادی در دستان نااهلان و نامحرمانی که دلسوز نظام نیستند، افتاده همان‌هایی که دلشان را به جای توکل به خدا و توسل به اهل بیت و پیروی از ولایت فقیه به برخی از کشورهای غربی خوش کرده‌اند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج تصریح کرد: اگر این افراد درست عمل کنند به طور قطع ملت ما از فتنه اقتصادی هم به سلامت عبور می کند و به الگویی برای کشورهای آزاد جهان تبدیل می‌شود.

* صدای شکستن استخوان های لیبرال دموکراسی به گوش می رسد

وی با اشاره به عده‌ای غربگرای داخل کشور، یادآور شد: نزدیک به 10 سال، کشور معطل اعتقادات این گروه دلبسته به غرب مانده، آنانی که دلخوش به ارباب و کدخداهای خارجی کرده‌اند و با این تفکر خواسته و ناخواسته کشور را به سمت نابودی می‌کشانند و البته امیدواریم آنانی که نفوذی هستند دستگیر و رسوا شوند و افرادی هم که فریب خورده و دلبسته دشمن هستند، متوجه اشتباه خود شوند و به زیر سایه ولایت و پرچم ایران اسلامی باز گردند.

سردارآبنوش افزود: بدون تردید تاکنون مقاومت همین مردم و ایستادگیشان، دشمنان را عقب رانده آن دشمنی که این روزها قدرتش بیش از گذشته رو به افول نهاده است.

وی خاطرنشان کرد: ما امروز افول دشمنان را به طور کامل می‌بینیم و احساس می‌کنیم و صدای شکستن استخوان‌های لیبرال دموکراسی را که امام حدود 30 سال پیش شنید را می‌شنویم و به زودی شاهد فروپاشی مستکبران و اعتلای کلمه الله در قالب نظام جمهوری اسلامی خواهیم بود.

زنگنه

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان