پیغام خطا

  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.
  • فایل نمی‌تواند ایجاد شود.

آخرین اخبار

پربیننده ها

8. بهمن 1397 - 23:26   |   کد مطلب: 35065
معاون سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه کددستوری جدیدی برای استعلام وضعیت بیمه‌شدگان در نظر گرفته شده است، گفت: بعد از بررسی، نتایج اعتراض‌ها و اسامی معترضان به وزارت رفاه اعلام می‌شود.

به گزارش رودآور به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رحیم اردلان در گفت‌وگو با مهر در مورد توزیع مرحله‌های بعد سبد حمایتی بیمه‌شدگان و بازنشستگان تأمین اجتماعی اظهار داشت: توزیع مراحل بعد، منوط به تصمیم دولت است و چنانچه اعتبار این موضوع تأمین و به ما اعلام شود، مراحل بعد را نیز پرداخت خواهیم کرد.

 
وی در مورد بیمه‌شدگانی که مشمول بسته حمایتی نبودند، افزود: این افراد می‌توانند به سامانه ۱۴۲۰ و همچنین کد دستوری ستاره ۱۴۲ ستاره ۸ مربع و کد دیگر، ستاره ۱۴۲ ستاره ۹ مربع، مشکلات خود را مطرح و اعلام کنند.
 
معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد: در حال حاضر آمار دقیقی از تعداد افرادی که با این سامانه و کد دستوری تماس گرفته‌اند و اعتراض خود را اعلام کرده‌اند، هنوز مشخص نشده و پس از جمع‌آوری آمار و اطلاعات دقیق، آنها را به وزارت رفاه اعلام خواهیم کرد تا تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهند.
 
اردلان ادامه داد: چنانچه بیمه‌ شده‌ای که مشمول بوده اما سبد حمایتی نگرفته، بخواهد مجدداً این بسته را دریافت کند، باید اعتبار لازم از سوی سازمان برنامه و بودجه مجدداً اختصاص پیدا کند.
 
وی افزود: در خصوص توزیع سبد حمایتی، ما فقط مجری کار بودیم و اطلاعات و شماره‌های حساب مشمولان و سرپرستان خانواری که کمتر از سه میلیون تومان دریافت می‌کنند، از سوی وزارت رفاه و سازمان هدفمندی اعلام شده بود و اینکه برخی از افراد گله دارند که تأمین اجتماعی در حق آنها کوتاهی کرده، درست نیست چرا که ما به وظیفه خود ظرف چند روز عمل کرده‌ایم.
 
به گفته معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی، نحوه پاسخگویی بابت بسته حمایتی، با وارد کردن کد دستوری ستاره ۱۴۲ ستاره ۹ مربع، مربوط به استعلام امکان‌پذیر خواهد بود و پاسخ آن یکی از موارد زیر می‌باشد:
 
۱ـ مشمول سبد از بیمه‌ شده تأمین اجتماعی
 
۲ـ دریافت بسته از صندوق بازنشستگی کشوری
 
۳ـ عدم دریافت شماره حساب یارانه
 
۴ـ یارانه نمی‌گیرید
 
۵ـ در انتظار پرداخت بسته کارکنان دولت
 
۶ـ دریافت بسته از بازنشستگی فولاد
 
۷ـ دریافت بسته از بنیاد شهید
 
۸ـ دریافت بسته از بازنشستگی تأمین اجتماعی
 
۹ـ دریافت بسته از آموزش و پرورش
 
۱۰ـ دریافت بسته از بازنشستگی نیروهای مسلح
 
۱۱ـ دریافت بسته از کمیته امداد
 
۱۲ـ دریافت بسته از بهزیستی
 
۱۳ـ دریافت خانوار ماهیانه بیش از مصوبه
 
اردلان خاطرنشان کرد: همچنین کد دستوری ستاره ۱۴۲ ستاره ۸ مربع نیز مربوط به ثبت‌نام بیمه‌شدگان وزارت کار می‌باشد که افراد می‌توانند با این کد دستوری، استعلام خود را مشخص کنند.
انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان