آخرین اخبار

پربیننده ها

24. فروردين 1398 - 23:11   |   کد مطلب: 35443
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان گفت: ۲۰ دستگاه ناوگان باری استان همدان به مناطق سیل زده لرستان اعزام شد.

به گزارش رودآور و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، صفر صادقی راد اظهار داشت: به دنبال سیلاب اخیر در مناطق مختلف لرستان ۲۰ دستگاه ماشین‌های اتاق دار در مناطق سیل زده استان لرستان بکار گرفته شد.

وی افزود: با توجه به فعالیت‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در راستای ایمن سازی راه‌های مواصلاتی، تلاش شده ایمنی راه‌ها برای عبور و مرور در مناطق سیل زده حفظ شود.

صادقی راد اظهارداشت: این اداره کل برای تجهیزات راهسازی و امدادی اقدامات لازم را انجام داده و در این خصوص با ارگان‌های مرتبط نیز هماهنگی‌های لازم انجام شده تا در صورت نیاز به جابجایی وسایل و ماشین آلات، این امر توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان همدان انجام شود.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان تأکید کرد: در شرایط فعلی باید به کمک سیل زدگان شتافت و ناوگان حمل و نقل استان همدان آمادگی لازم را برای امدادرسانی هر چه بیشتر به مناطق سیل زده دارد.

رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان نیز اظهار داشت: پیش از این نیز با استفاده از توان شرکت‌های حمل و نقل کالا استان همدان ۲۰ دستگاه ناوگان برای حمل اقلام خوراکی و امدادی به مناطق سیل زده گلستان اعزام شده بود.

جمشید عظیمی افزود: علاوه بر در اختیار قرار دادن ناوگان برای جابجایی مردم سیل زده، شرکت‌های حمل و نقل استان همدان آمادگی لازم را نسبت به امدادرسانی و کمک به مناطق سیل زده دارد.

.انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان