آخرین اخبار

پربیننده ها

23. دى 1398 - 14:16   |   کد مطلب: 37336
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با بیان اینکه در گردنه‌های استان همدان با مه‌گرفتگی شدید روبه‌رو هستیم، گفت: محورهای مواصلاتی استان باز است.

به گزارش رودآور؛ حمید پرورشی خرم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، با اعلام اینکه با توجه به پیش بینی آب و هوا بارش برف از امروز بعدازظهر آغاز شده و تا فردا ادامه خواهد یافت، اظهار داشت: در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان خشک بوده و باز هستند.

وی با بیان اینکه در محور همدان ـ تهران شاهد بارش مقطعی بودیم که این مسیر نیز توسط راهداران نمک پاشی و پاک شده است، افزود: در حال حاضر 34 راهدارخانه استان در حال آماده باش بوده و به صورت مرتب محورهای مواصلاتی استان را بررسی می‌کنند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان با بیان اینکه در گردنه‌های استان همدان با مه‌گرفتگی شدید روبه‌رو هستیم، ابراز کرد: این مسیرها نیز مانند دیگر محورهای مواصلاتی استان باز هستند اما  لازم است رانندگان پیش از حرکت ضمن اطلاع یافتن از وضعیت راه‌ها، برای استفاده از این مسیرها با سرعت پایین رانندگی کنند.

وی بیان کرد: در حال حاضر 520 راهدار به همراه 260 دستگاه ماشین آلات ویژه برف و نمک پاشی در دو شیفت کاری آمادگی دارند در صورت بارش برف، جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان را پاک کرده و به هم وطنان عزیز امدادرسانی کنند.

پرورشی خرم با اعلام اینکه تا این لحظه انسدادی در محورهای مواصلاتی و جاده‌های استان همدان به‌وجود نیامده است، ابراز کرد: برف‌روبی جاده‌ها بر اساس اولویت‌بندی ابتدا از راه‌های شریانی آغاز شده و سپس در مسیرهای اصلی، غیرشریانی و روستایی ادامه می‌یابد.

وی با تاکید براینکه بازرسی از راه‌های مواصلاتی و جاده‌های استان ادامه دارد، گفت: از مردم می‌خواهیم در صورت سفر، حتما تجهیزات زمستانی را به همراه داشته و از پر بودن باک خودروی خود مطمئن باشند.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما