آخرین اخبار

پربیننده ها

6. بهمن 1398 - 1:02   |   کد مطلب: 37450
امدادگران هلال‌احمر استان همدان، ضمن اسکان اضطراری ۱۴۴ نفر در برف و کولاک روزهای اخیر به بیش از ۵۰۰ نفر کمک کردند.

به گزارش رودآور؛ معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان همدان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: امدادگران این جمعیت در 3 روز اخیر به 24 حادثه امدادرسانی کردند که 71 درصد آن‌ها ناشی از برف و کولاک بوده است.

حمید عرفی یگانه افزود: از مجموع 24 حادثه امدادرسانی شده به وسیله نیروهای هلال‌احمر استان همدان 15 مورد مربوط به گرفتاری در برف و کولاک، 5 مورد حوادث جاده‌ای، یک مورد شهری و 3 مورد مراجعه حضوری بوده است.

وی اعلام کرد: در حوادث 2 تا 4 بهمن امسال 11 نفر مصدوم شدند که یکی از آن‌ها به‌طور سرپایی مداوا شده و بقیه به مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان همدان از اسکان اضطراری 144 نفر در پایگاه‌های امدادی خبر داد و گفت: امدادگران این جمعیت به 552 فرد گرفتار شده در برف و کولاک کمک کرده اند.

عرفی یگانه بیان کرد: در برف و کولاک اخیر 97 نفر روز نیروی عملیاتی به کار گرفته شده و 24 دستگاه آمبولانس و 3 خودرو نجات به محل حادثه منتقل شدند.

وی اعلام کرد: زمان حضور نیروهای امدادی در محل حادثه به طور متوسط 12 دقیقه و 25 ثانیه بوده و هم اکنون نیروهای عملیاتی در قالب طرح امداد زمستانه، آماده باش هستند.

عرفی یگانه گفت: طرح امداد زمستانه از 20 آذر آغاز شده و تا 20 اسفند ادامه دارد و امدادگران به‌طور نوبتی در 12 پایگاه ثابت، یک پایگاه امداد کوهستان و 5 پایگاه موقت آماده خدمت‌رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱
برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان