آخرین اخبار

پربیننده ها

6. بهمن 1398 - 6:12   |   کد مطلب: 37454
یک شاعر قطری پس از سرودن شعر کوتاهی در رثای شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس و ستایش از رهبر معظم انقلاب، کانون توجه کاربران شبکه های اجتماعی کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس قرار گرفته است.

به گزارش رودآور؛ العالم به نقل از ایندیپندنت عربی نوشت، "محمد بن الذیب" در صفحه شخصی خود در توئیتر، با سرودن شعر کوتاهی (قصیده) در رثای "قاسم سلیمانی" فرمانده نیروی قدس سپاه او را به عنوان شکست دهنده کفار و یاری کننده مردم توصیف کرده است و از حضرت آیت الله علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب به عنوان فردی یاد می کند که خدا او را دوست دارد.

ایندیپندنت نوشت: نکته تعجب آوری که در میان توئیت کنندگان نیز وجود دارد این است که "الذیب" نخستین شاعر "سنی" می باشد که برای یک فرمانده شیعه مرثیه سرایی کرده است.

این شاعر قطری در سروده خود نوشته است: "ای خامنه ای، ای کسی که خدا روح پاکت را دوست دارد، قاسم (سلیمانی) پرافتخار، مرگ را همانند آب سرکشید و او شکست دهنده کافران و یاری کننده مردم بود".

به گزارش ایرنا، صبحگاه جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در حمله هوایی تروریستی آمریکایی‌ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. در این حمله همراه با ایشان، ابومهدی المهندس قائم مقام بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و هشت نفر دیگراز همرزمان آنها به شهادت رسیدند. این حمله به دستور مستقیم دونالد ترامپ رییس جمهوری ایالات متحده صورت گرفت.

انتهای پیام/

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان