آخرین اخبار

پربیننده ها

8. مرداد 1399 - 8:53   |   کد مطلب: 38633
رئیس هیئت کبدی تویسرکان با بیان اینکه افزایش تعداد ملی پوشان در رده‌های مختلف و تثبیت جایگاه شهرستان در رقابت‌های استانی و ملی از اهداف این هیئت در آینده نزدیک است، گفت: با این حال متأسفانه سالن اختصاصی برای کبدی کاران به ویژه برای بانوان فعال در این رشته وجود ندارد.

«اسحاق ترکاشوند» در گفت و گو با خبرنگار رودآور؛  آموزش را از مهمترین اهداف راهبری سند توسعه فدراسیون کبدی عنوان کرد و گفت: آموزش برای رده های پایه رشته ورزشی کبدی در تویسرکان جزء اولویت ها است و درکنار این مهم، شناسایی افراد مستعد و حمایت از آنان نیز در نظر گرفته می شود.

وی با اشاره به حضور ورزشکاران موفق تویسرکانی در رده های مختلف تیم ملی کبدی، اظهار کرد: در سالیان گذشته ورزشکاران تویسرکانی در قالب تیم ملی کبدی درخشش های بیشماری داشتند و برگزاری چندین‌ دوره لیگ برتر کبدی در تویسرکان، نشان دهنده توانمندی و وضعیت مطلوب کبدی کاران این شهرستان است.

رئیس هیئت کبدی تویسرکان با بیان اینکه افزایش تعداد ملی پوشان در رده‌های مختلف و تثبیت جایگاه شهرستان در رقابت‌های استانی و ملی از اهداف این هیئت در آینده نزدیک است، افزود: با تمام این همه درخشش ها متأسفانه سالن اختصاصی (سانس اختصاصی) برای کبدی کاران به ویژه برای بانوان فعال در این رشته ورزشی وجود ندارد.

ترکاشوند یکی از اهداف هیئت کبدی را رایزنی برای جذب اسپانسر و نیز اختصاص سانس خصوصی برای کبدی کاران عنوان کرد و گفت: توجه به کبدی بانوان و توسعه آن با انتخاب نایب‌رئیس بانوان را بخشی دیگر از اهداف پیش روی ماست.

وی ابراز امیدواری کرد: با کمک ورزشکاران مستعد کبدی کار و همچنین حمایت‌های اداره ورزش و جوانان تویسرکان و هیئت کبدی استان، شاهد اتفاقات خوبی در ورزش کبدی شهرستان باشیم.

زنگنه 

انتهای پیام/ز

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

کانال  سروش رودآور
همراه اول و خدمات اینترنت در همدان
صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان