آخرین اخبار

پربیننده ها

2. اسفند 1399 - 15:28   |   کد مطلب: 39514
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه ۶۵ درصد آلودگی های دو هفته اخیر به خاطر شرکت در اجتماعات بوده که بسیار نگران کننده است گفت: مردم در پنجشنبه و جمعه هفته پایانی سال از رفت و آمد به آرامستان ها جدا خودداری کنند.

به گزارش رودآور به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، رشید حیدری‌مقدم ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار کرد: ۶۵ درصد آلودگی های دو هفته اخیر در همدان به خاطر شرکت در اجتماعات است که بسیار نگران کننده است.

وی با بیان اینکه ۳۵ درصد آلودگی ها مربوط به دورهمی های خانوادگی که روند کاهشی داشته است گفت: از مردم می‌خواهیم در پنجشنبه و جمعه هفته پایانی سال از رفت و آمد به آرامستان‌ها جدا خودداری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اینکه مردم مراقب  باشند زیرا بعضی از استان‌ها ویروس جهش‌یافته دارند افزود: باید پروتکل‌های بهداشتی به صورت ویژه و جدی اجرا شود.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان با تاکید بر لزوم عدم تجمع و دورهمی‌ها و رعایت پروتکل‌ها در ماه پایانی سال گفت: از کادر درمان به خاطر روحیه بالا، جدیت و خستگی‌ناپذیری شبانه‌روزی تقدیر می‌کنیم.

مصطفی آزادبخت اظهار کرد: مردم استان همدان در پرهیز از دورهمی‌ها نقش خوبی ایفا کردند در دو هفته اخیر انتقال ویروس در دورهمی‌ها از ۶۵ درصد به ۳۵ درصد کاهش پیدا کرده است اما کماکان باید مراقب باشیم.

وی با بیان اینکه در اجتماعات با مشکل رو به رو هستیم و از مردم درخواست می‌کنمی به کسانی که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی‌کنند تذکر دهند گفت: شهرستان تویسرکان در وضعیت نارنجی قرار دارد، بنابراین محدویت‌هایی در شهرستان تویسرکان خواهیم داشت.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان با اشاره به اینکه شایعات تعطیلی بازار صحت ندارد اما انتظار داریم اصناف و بازاری‌ها پروتکل‌ها را خیلی جدی رعایت کنند گفت: آئین معنوی اعتکاف را امسال نخواهیم داشت و از مردم  استان درخواست داریم در این حوزه به ما کمک کنند.

انتهای پیام/ 

ایمیل: roodavar1@gmail.com سامانه پیامکی رودآور ۳۰۰۰۸۸۳۳۰۰۰۰۶۱

دیدگاه شما

صندوق خیریه
همدان پرس
آب و هوای تویسرکان